Wpis z mikrobloga

#gospodarka #polska #gotowka #pieniadze #konfederacja #bekazlewactwa #biznes #restauracja #jedzenie #gastronomia #polityka #wolnosc #lewackalogika

Będąc na zakupach postanowiłem zjeść sobie coś na szybko przekąsić, padło na sushi w Silesii w Katowicach, szybko odpuściłem i poszedłem zjeść coś innego, pamiętajcie o tym, żeby unikać takich miejsc, nie możemy na to pozwolić, żeby stało się to standardem, nie ma na to przyzwolenia, omijajcie to dla dobra wszystkich, niech takie miejsca zdychają.
artur-hemingway - #gospodarka #polska #gotowka #pieniadze #konfederacja #bekazlewactw...

źródło: unnamed

Pobierz
  • 76
@artur-hemingway: Jak ci się nie podoba to unikaj, ja bardzo chętnie się wybiore jak będę w Katowicach bo mnie to zachęciło, w przyszłości może być sytuacja że będą przyjmowali gdzieś tylko gotówkę, wtedy ja będę tego miejsca unikał a ty sobie tam pójdziesz. Mam nadzieje że o to ci chodzi, bo mam malutkie wątpliwości z uwagi na to fakt iż otagowałeś to #konfederacja a ta partia polityczna jest znana z tego
@Njal: Lewica, PiS, KO, namawiają do odejścia od gotówki + odejście od gotówki jest przesądzone na szczeblu UE, a partie które wymieniłem podpiszą wszystko co zostanie im podsunięte, więc wystarczy jedna decyzja UE i pozbywamy się gotówki w kilka lat, a chcąc nie chcąc UE w końcu tak nakaże, żadna partia prócz Konfy nie będzie bronić gotówki.
@artur-hemingway: Namawiać sobie może każdy, a w Polsce która jest liderem transakcji bezgotówkowych nikogo nie trzeba namawiać, płacenie bilonem po prostu będzie w przyszłości nie opłacalne ze względu na fizyczność gotówki.

Już teraz w sklepach są większe kolejki do kas samoobsługowych niż tradycyjnych

Natomiast wpisywanie obrotu gotówkowego do konstytucji to jest takie szurostwo że aż szkoda słów XD
Do tego jest zwykłym nadużyciem, skoro z was tacy wolnościowcy to niech ludzie
@Njal: Ludzie nie decydują z rezygnowania gotówki bo sami tego chcieli, rządy robią wszystko, żeby utrudnić i zobrzydzić korzystanie z gotówki ustalając coraz to nowe limity, gdyby tego nie robiono, to ludzie od gotówki by nie odchodzili, nie odchodzą bo tego chcą, odchodzą, bo rząd robi wszystko, żeby to zrobili rzucając im kłody pod nogi.
Lewica, PiS, KO, namawiają do odejścia od gotówki + odejście od gotówki jest przesądzone na szczeblu UE, a partie które wymieniłem podpiszą wszystko co zostanie im podsunięte, więc wystarczy jedna decyzja UE i pozbywamy się gotówki w kilka lat, a chcąc nie chcąc UE w końcu tak nakaże, żadna partia prócz Konfy nie będzie bronić gotówki.


@artur-hemingway: Lol przecież nikt nie namawia do odejścia od gotówki. Zresztą to nie ma sensu.