Wpis z mikrobloga

Nigdy nie róbcie jak typo z 2:13

https://youtu.be/LV1fIzjVQsE?t=133

Pytanie dziewczyny:
"Czy mogę się z tobą spotkać"?
"Czy mogę cię pocałować"?

To oznacza bycie beciakiem, cuckoldem, beta bankomatem itd.
Stawianie loszki na piedestale w pozycji nagrody, a siebie w roli petenta do łask kobiety sprawi, że ona szybko straci do ciebie szacunek.

Ten egipcjanin powinien:
1) Wziąć ją za frak
2) Przycisnąć do ściany
3) Złapać ją za podbródek
4) Całować

Wiem, że takie zachowanie jest niekulturalne i chamskie, ale kobiet nie podnieca miły, kulturalny chłopiec, tylko:
- łowca
- wojownik
- zdecydowany, konkretny mężczyzna, który wie czego chce.
Jak będziecie cały czas dla dziewczyny mili i kulturalni to skończycie w roli zapracowanego beciaka, który łoży na nieswojego bombelka, a w zamian posmakuje tzipy raz na rok.

Oczywiście ten ruch wykonujecie jeśli istnieje podejrzenie, że choć trochę podobacie się dziewczynie. Jeśli nie podobasz jej się prawdopodobnie ona zrobi unik przed pocałunkiem, a co bardziej agresywna da z liścia, ale i tak lepiej zaryzykować i dostać liścia (popiecze i przestanie), ale być prawdziwym mężczyzną, niż być beciakiem, którego kobieta depta szpilkami po jajcach.

#podrywajzwykopem #p0lka #tfwnogf #uwodzenie #calowanie #pocalunek #redpill #bluepill #logikaniebieskichpaskow #niebieskiepaski #zwiazki #takaprawda #przemyslenia #wychodzimyzprzegrywu
  • 15
@Kolcho_Diogo: Mój się mnie spytał „czy możesz mnie pocałować?” xd
Ale było to dla mnie wtedy bardzo słodkie ʕʔ szczególnie, ze już kilka godzin wcześniej chciałam by to zrobił
@Reaamu To niestety będzie łożył na nieswojego bombelka, którego poczniesz z "chadem" na boku. Będzie Ci oddawał swoje wynagrodzenie, a Ty mu wydzielisz z tego kieszonkowe na browara (tylko 1 i to w weekend).

@blond_lok @2-aminopirydyna Dokładnie. Przystojniak 10/10 z hunter eyes i kwadratową szczeną może robić co chce i tak dostanie, ale ile jest takich 2%? Dlatego reszta facetów musi grać w grę zwaną uwodzeniem.
Ten egipcjanin powinien:

1) Wziąć ją za frak

2) Przycisnąć do ściany

3) Złapać ją za podbródek

4) Całować


@Kolcho_Diogo: nie łapie za brodę to oznacza że nie pozwalasz kobiecie uciec, blokujesz ją i podświadomie ona dalej dominuje. Dłoń powinna powędrować na tył głowy na granicy z szyją, podtrzymujesz bliski kontakt dajesz jej strefę komfortu niż w swojej wersji, może odejść, a jednocześnie dominujesz, powierzchnia dotyku jest o wiele większą I
@Ganicjusz: Gościu chyba jeszcze nigdy jeszcze nie był tym dominującym ¯_(ツ)_/¯
Zamiast przyciskać do ściany, lepiej przyciągnąć do siebie chwytając za talię. Ale fakt z dotykiem w okolicy szyi +
@Reaamu Każda kobieta świadomie lub nie stara się zmienić swojego faceta w beciaka.
Doradza mu:
- Anon może sprzedasz motor i kupisz nam samochód rodzinny, kiedyś będziemy mieli bombelka
- Anon zgól ten zarost, kłuje mnie podczas pocałunku
- Anon zgól tą bujną czuprynę i ostrzyż się na krótko, te włosy tylko ci przeszkadzają i ciągle opadają na twarz

Po kilku miesiącach kiedy kobiecie się to już udaje mówi takiemu:

"Anon już
@Kolcho_Diogo: jak dla mnie trochę racji masz i trochę nie masz ^^ ale u każdego wygląda to inaczej.

Od kiedy zacząłem być w stosunku do kobiet stanowczy to zauważyłem, że one to lubią. Nie powiedzą tego, ale da się to zauważyć. Czas który spędzamy razem jest ciekawszy, dziewczyny są odważniejsze w łóżku itd.

Wcześniej kiedy byłem właśnie taki uległy, skromny, pomocny, wspierający - no wgl te wszystkie cechy "miłego chłopaka" -