Wpis z mikrobloga

@kRpt: może być, ale objawy zupełnie się nie pokrywają, bo goraczka i lekki kaszel może być przy wszystkim. Testu nie zrobię, bo to się po prostu mija z celem, żeby widzieć bo chce wiedzieć. @Kasahara: wody od nlpz trzymam tyle, że prawie nie jem a wyglądam jak grubas ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale też cardio nie robię.
@Duzy_Dziki_Zwierz: Ale też nie ma co straszyć i od razu mówić, że to jest to, chociaż prawdopodobieństwo jest spore.
Tata właśnie miał gorączke przez około tydzień, która raz spadała, a raz dochodziło do 40 i tak na przemian. Potem pojawiły się duszności i szpital.
@kRpt: ja się koronawirusa w ogole nie boje. Wisi mi to co to jest tak naprawdę xd chce być zdrowy, móc jeść i ćwiczyć, bo na razie to się najadłem kostka twarogu i bułka 50g z filetem xd to się nie zdarzyło chyba odkąd żyje p( ͡° ͜ʖ ͡°) a wstałem o 2 w nocy. Może to być koronawirus, najwyższą miałem 39,2 albo 39,3 zazwyczaj w okolicy
@COWEED_19: dzisiaj już nie mam gorączki w dzień, w nocy też nie było tragedii, kaszle zdecydowanie mniej, chociaż u mnie to jest takie bardziej odkrztuszanie. Liczę że się poprawi do końca tygodnia. I tak pracę zacznę dopiero od 15 grudnia przez to, bo nie sądzę żebym był w stanie zrobić badania do 1