Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@zasadzka01: U mnie magazyn niższe niż biura, a produkcja wyższe iż u większości biurowych. Wliczając wszelkie IT, laboratorium, dział jakości, BHP-owcow i inne biurwy. Seniorzy i kadra kierownicza w tych działach dostają wyższe niż produkcja, ale mid i juniorzy to mogą pomarzyć o mojej wypłacie.

Jakiś Mirek się pytał w czym OP miał iść do pracy to odpisałem że w ubraniu roboczym, bo mi się to normalne wydaje i tyle.


@Smol_PP: Dla Ciebie to jest normalne że wsiadasz w auto brudny, w brudnych ciuchach roboczych i jedziesz tak do domu? W cywilizowanych cokolwiek firmach do pracy się idzie w wygodnych ciuchach, na miejscu masz szatnie gdzie stoi Twoja szafka. Tam się przebierasz w czyste ciuchy robocze
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wiatrodewsi: Oczywiście że mam szafki, przebieralnie, pralnie zapewniona przez pracodawcę i prysznice na miejscu. Głównie używane przez mechaników bądź tych którzy robią w pyle. I jedni i drudzy też mają kombinezony ochronne dodatkowo. Żeby nie zniszczyć odzieży własnej lub roboczej przedwcześnie. Reszta produkcji może się ewentualnie #!$%@?ć w pracy kawą lub ciastkiem (tak jak i w biurze).
Zresztą rozmowa nie jest "jak idziecie ubrani do pracy" tylko w czym pracujecie.
Jeśli
tak, tak, w biurach taka kultura. Jak u mnie w firmie zrobili wielką zakładową imprezę z całą wierchuszką i gośćmi to każdego pracownika nie z biurowca upominali, że ma się kulturalnie zachowywać. Finał był taki, że ci ludzie trochę wypili, potańczyli, pogadali i było fajnie, a elita z biurowca się na****doliła, obrzygała kible, tańczyła ma stołach i leżała w krzakach przed salą.


@klcn123: to tylko mem. Spokojnie, nie bierz go do