Wpis z mikrobloga

Chyba pora wyjść z internetu, bo niepotrzebnie się triggeruje oglądając takie filmiki. Podsumujmy, co tu się wydarzyło. Tik-tokowa dziewczyna radzi swoim tik-tokowym koleżankom, w jaki sposób pójść na imprezę, aby ich "toksyczny" chłopak się nie dowiedział. Zabawna sytuacja - tzn. udajecie, że idziecie spać, jawnie oszukujecie chłopaka, aby świetnie bawić się bez niego na jakiejś klubowej imprezie. Spoko, rozumiem. Tylko nie czaję po co w takim razie być z "toksycznym" chłopcem, kłamać go i iść na jakąś imprezę, zamiast zwyczajnie rzucić go i robić to nie mając tego "toksycznego" chłopaka. Dalej - nie wiem czemu, ale po tych dwudziestukilku sekundach filmiku odnoszę wrażenie, że toksyczność aż bije, ale właśnie z tej najgrywającej - mocno irytująca, pretensjonalna postawa, dodatkowo jawne pochwalanie kłamstwa, bo musisz się super bawić. Inna sprawa to jest to, co tak naprawdę rozumie nasza bohaterka przez toksyczność. Niedługo jak nie dasz sobie przyprawić rogów raz na miesiąc to będziesz toksycznie męski i opresyjny (tak wiem - urojenia przegrywa). Wyjdę na boomera, ale ten ściek na tik-toku to jest coś niesamowitego, przecież tam takie materiały są codziennie udostępniane w masowych ilościach.
Oto mój incydent kałowy, pozdrawiam.
#bekaztwitterowychjulek #blackpill #logikarozowychpaskow #tiktok #przegryw
Cyprok - Chyba pora wyjść z internetu, bo niepotrzebnie się triggeruje oglądając taki...
  • 36
@Flypho: Ja im bardziej przybliżam się w stronę 30 lvla tym bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że obecne gimbusy i ich myślenie to już dla mnie abstrakcja oraz mogą śmiało #!$%@?ć mi ok boomer, chociaż z drugiej strony, gdy sam byłem gimbo, to istniały już różne photoblogi, czy inne guwna, gdzie różne karyniszcza wyrzucały też swoje mądrości, tylko że w formie pisanej.

Oslo, Juleczka raczej Ameryki nie odkryła z tym JEDYNYM
Tylko nie czaję po co w takim razie być z "toksycznym" chłopcem, kłamać go i iść na jakąś imprezę, zamiast zwyczajnie rzucić go i robić to nie mając tego "toksycznego" chłopaka.


@Cyprok: wśród niektórych ludzi, istnieje przekonanie, że niemienie partnera czy partnerki to oznaka wstydu, lepiej więc mieć toksycznego Oskara niż nie mieć żadnego
a jak w dodatku przystojny to cóż, może czasami manipulować i zakazywać normalnych rzeczy, póki nie znajdzie
@Cyprok: boże jaki ten tik tok jest #!$%@? głupi, mam 17 lat i co do qurwy jest w tym tik toku takiego że ludzie na nim przesiadują, czasami ktoś znajomi mi coś pokaże jakiś filmik czy coś, a ja zawsze łapie taki cringe że nie mogę po prostu, jakiś typ czy typiara ruszają ustami do piosenki. No #!$%@? wow. Jeszcze rozumiem jak ktoś potrafi np zajebiście tańczyć i to umieszcza na
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Cyprok: ogólnie możesz nie oglądać takich filmików jak będziesz przytrzymywał ekran i klikał że nie interesują cię takie rzeczy, wtedy algorytmy znajdowania filmów które mogą cię interesować będą się zmieniać. Tak jak oglądasz takie filmiki żeby zobaczyć głupotę tych dziewczynek (i nie tylko), zacznie ci się wyświetlać coraz więcej podobnych nagrań i tak się to nakręca. A co do posta to masz rację.
ok, boomers. #!$%@? to content dla nastolatków, w wiekszosci fejkowy, nastawiony na dzieci. pierwszy dzien w internecie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)