Wpis z mikrobloga

@bagi1: każdy domek ma być użyteczny, nieważne czy do mieszkania, czy tylko sezonowy. Tutaj nawet nie chodzi mi o ogrzewanie, ale tego okna nie da się otworzyć, ani nie ma żadnej rolety/żaluzji. To wygląda dobrze na zdjęciu, ale jak o 5 rano zacznie słońce #!$%@?ć i cię budzić to zmienisz zdanie xD
rolety/żaluzji


@Budo: A co za problem przymocować suwnice po bokach i puścić zewnętrzne rolety na pilota?

tego okna nie da się otworzyć


Okien w 30 piętrowych apartamentowcach/biurowcach też nie da się otworzyć i ludzie jakoś żyją

każdy domek ma być użyteczny


No jest użyteczny. Używasz, kiedy potrzebujesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Budo: akurat żaluzją to bym sie najmniej przy takim oknie przejmował XD można założyć od zewnątrz automatyczne sterowane opuszczane rolety lub wewnątrz na stelażu i rolkach, ale jestem ciekaw czy ktokolwiek podjąłby się wykonać taką szybę, chyba że założeniem jest tworzywo sztuczne jako materiał,
@bn1776: to okno jest chyba jakieś klejone z dwóch szyb.
@bagi1 no spoko, ale nie ma rolety, prawda? Poza tym kupując mieszkanie w apartamentowcu oczekujesz czegoś innego niż od domku w lesie. W domku w lesie chciałbym móc otworzyć okno, żeby być bliżej natury. No i tu bym nie mógł.
@Budo: No spoko. Mnie wystarczy slider na oknie/w ścianie, żeby puścić powietrze i dźwięki z zewnątrz. Nie potrzebuję gigantycznego otwieralnego okna, które by się otwierało raz na ruski rok, bo najpierw trzeba odgruzować parapet z bibelotów. Że nie wspomnę o wpuszczaniu wszystkich robaków, kurzu, skwaru czy zimna.
Do akwarium też wkładasz rękę, żeby być bliżej rybek?

Taka szyba, to swego rodzaju gigantyczny telewizor. Śnieg prószy, życie się dzieje, a ty jesteś
W domku w lesie chciałbym móc otworzyć okno, żeby być bliżej natury.


@Budo: chyba bliżej komarów i innego robactwa które będzie włazić do środka przez każdą możliwą szparę.