Wpis z mikrobloga

Wiecie po co gracze tak chca nową konsolę mimo ze nic na nią nie ma? Bo maja dosyc tych ekranow ładowania, niesamowitego buczenia, czasem stale 30 klatek to jest juz swiat i ludzie. Co z tego ze na ps5 jest tylko demon souls a na xboxie jedno wielkie nic? Nawet tej gry nie kupie, bede gral w to samo w co gram teraz i to na monitorze full hd bo innego poki co nie mam. Ba , byscie sie zdziwili ze wiekszosc nie ma ekranu 4k albo ma tv xiaomi "4k" za 999zł.
Kazdy zna to marne uczucie gdy ma sie godzine na granie ale jak sobie pomyslisz ze masz teraz ta ps4 wlaczyc, potem pobrac aktualizacje, potem sie zatnie, nastepnie 5 min ładowania gry to sie odechciewa siadac. Ludzie tak naprawde chca plynnosci, raytracing typowego konsumenta nie obchodzi. To jest ta sama zmiana jak kupujesz nowy telefon po latach - mimo ze tak samo dzwoni i pisze smsy aż oczy z orbit wychodza jakie kolory, jak szybko dziala mimo ze poprzedni nie byl przeciez taki wolny bo sie przyzwyczaiłes.
Ogrywam obecnie AC Valhalla na PS4 PRO i jak obejrzalem jakis materiał z tej gry w 60 klatkach na wysokich to jakby to bylo w przyspieszonym tempie, az sie w oczach mieni a potem czlowiek odpala ta swoja konsole w wersji PRO, rakieta startuje a tam pokaz slajdów jak juz sie widzialo plynna rozgrywke, jak ta gra wogole odpala na ponad dwa razy słabszym FAT?!

  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@PancakeV: głos rozsądku. Pamiętam jak grałem w GTA jak młody miał coś koło roku. Młody zasnął. Odpalam GTA. Ładowanie. Dobra w końcu się odpaliło. Przejechałem 200m, strzeliłem dwa razy. Ok koniec, młody wstał. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 3
@PancakeV: ja tam z przymrużeniem oka patrzę na te dyski ssd wlutowane w pcb konsoli od sony, niby innowacja, ale jak ci padnie dysk to cała konsola pewnie do w-------a
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@PancakeV: Za te aktualizacje wieczne od czapy, j---c Sony. Mam ps4, net tylko 8 Mbit bo na wiosce. I duzo plyt. Co z tego? Aktualizacja i s--------j. Jako fan marki ubolewam. A no i ten bieda-abonament. Ehh... Nastepny bedzie X.
  • Odpowiedz
@PancakeV też mam takie przemyślenia. Już sam parę razy rezygnowałem z jakieś gry bo miała chore ekrany ładowania na ps4 pro

Na PC też często szukałem jakiś modyfikacji żeby wywalić ekrany z logo producentów niepomijalne bo mi się nie chciało czekać, a jak 2 lata temu składałem nowego kompa to stwierdziłem że wywalam hdd na amen i dokupuje 2 większy ssd
  • Odpowiedz
@PancakeV: do tej pory jak słyszę dźwięk pracy dysku HDD w PS3 SuperSlim, to mam przed oczami od razu ekran ładowania GTA V. To trwało i trwało i trwało i trwało. Aż się grać odechciewa - to samo mam z GTA IV na PS3. W ciągu paru miesięcy Sony/producenci gier wydadzą łatki do gier na PS4 albo do softu PS5 i czasy ładowania spadną na łeb. Nikt już nie wróci
  • Odpowiedz
@PancakeV: Kolega w punkt ujął istotę kupowania nowej konsoli przez takie stare kapcie jak ja, lvl38. Jak się ma rodzinę, małego gówniaka, oraz przede wszystkim inne aktywności, ważniejsze od grania, to kiedy na weekend wieczorem usiądę do gierki to oczekuję, że będzie Z---------Ć. Po prostu chodzić płynnie, bezproblemowo w 60fps, wczytywać się momentalnie, bez odgłosów silnika samolotu szykującego się do lotu. Jasne, że na nową generację nie ma gier ale
  • Odpowiedz
ja tam z przymrużeniem oka patrzę na te dyski ssd wlutowane w pcb konsoli od sony, niby innowacja, ale jak ci padnie dysk to cała konsola pewnie do w-------a


@shox: zapewne tak, ale z drugiej strony o ile zepsutych dyskach na PS4 słyszałeś? Nie za bardzo się słyszało żeby HDD padały, co dopiero SSD, które same w sobie są mniej awaryjne do tego
  • Odpowiedz
@Just_Doesnt_Know: nie mówię, że takich przypadków nie było w ogóle, bo przypuszczam, że konsola komuś padła na każdy możliwy sposób, ale to raczej jednostkowe sytuacje, a nie jakiś ogromny problem, który by dotyczył co 10 egzemplarza. Jakieś pojedyncze wpisy są na ten temat na necie też. Zresztą 3 miesiące to lepiej niż 3 lata bo gwarancja się łapie. A SSD powinny być mniej awaryjne, więc nie uważam żeby ten wlutowany
  • Odpowiedz
@PancakeV: Nie wiem jaki masz problem z telewizorem Xiaomi "4K". Według ciebie trzeba w---------ć 5 tysięcy za telewizor, inaczej jesteś c-----y? Mam telewizor za 7k i telewizor 4k za 1k. Uwierz mi, że różnica nie jest warta 6 tysiecy.
  • Odpowiedz