Wpis z mikrobloga

@Felonious_Gru: hmmm intresting, intresting... Akurat została mi podłoga i przestrzeń za zlewem i kuchenka do zrobienia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dziekuwa ( ͡° ͜ʖ ͡°) l

Ps. Też masz w ścianie specjalne miejsce w którym sobie wiercisz w każdą sobotę, ot tak po prostu, aby sąsiedzi wcześniej wstali?
@Kotniepies: zwróć uwagę przy wyborze, bo są cienkie samoprzylepne i grube z systemem klik, ale bez kleju.

Grube 8mm miałem 2 lata w łazience, rzucone luzem na terakotę i wszystko dobrze dopóki fachmany nie uszkodzili przy wymjanie sedesu.
powiedz jeszcze jaki fachmen ci zrobił gniazdko tuż obok baterii zlewu


@elf_pszeniczny: dobrze, że nie widziałeś, co się dzieje pod blatem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Gniazdko było już wcześniej, a zlewu nie miałem gdzie podziać niestety. A jednak wolałem mimo wszystko gniazdko nad zlewem niż nad spalinami z kuchenki
@Felonious_Gru sam nje posiadam więc nie wiem ale się wypowiem...sorka, nie doprecyzowałem. Miałem killu klientów, którzy sobie zazyczyli czarną armaturę. Część z nich ,użytkowanie opisuje jako uciążliwe, bo wyglada spoko kiedy spodziewasz sie gości ( bo ją odicujesz), ale codzienne uzytkowanie jest po prostu uciążliwe bo woda zostawia osad/nalot. Mialem yez takiego zleceniodawcę, ktory miał kran podobny do Twojego i jak z niego skorzystał, to po kilku minutach wracał i wycierał kropelkę