Wpis z mikrobloga

No jebne, jest godzina 8 rano a moje ciśnienie już chyba sięga 200/150...

Przywieźli mi drewno konstrukcyjne na garaż. Bardzo dużo belek z sękami, na co od razu zwróciłam uwagę (a pan, który je przywiózł zaczął mi wciskać kit, że tak ma być ( ͡° ʖ̯ ͡°) ) podczas pobier(ż?)nych oględzin kilka łat już #!$%@?ęło - nie dziwię się bo sęki po całości () nie dość, że tydzień opóźnienia w dostawie to jeszcze klasa drewna to mocne IV, nawet pomimo zaimpregnowania widać, że od sęków idzie w wielu miejscach sinizną... I ja mam niby z tego postawić garaż, który po roku się zawali? Będzie wojna jak po dobroci reklamacji nie przyjmą... Paragonu też przy dostawie nie dostałam, no i żaden kawałek nie ma certyfikatu odpowiedniego dla drewna konstrukcyjnego ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#januszebiznesu #budujzwykopem
Pobierz Waderra - No jebne, jest godzina 8 rano a moje ciśnienie już chyba sięga 200/150... 
...
źródło: comment_160577037819YYBFW8GmV5Cdf3hfWYUD.jpg
  • 207
@Waderra wiem o co chodzi ale to jest norma co opisujesz wiem bo zajmuje sie dachami. W polsce laty wychodza ze zwyklych polskich malych tartakow gdzie nie ma kontroli jakosci. Posegreguj je i powiedz, ze chcesz je wymienic
@krispin no taki mam zamiar... Tylko mam wielkie obawy co do reakcji tartaku ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@Barte bardzo ładna kratownica ( ʖ̯) no mój projekt trochę inaczej wygląda ( ͡º ͜ʖ͡º) ale taki dostałam więc nie dyskutuje, bo projektant ze mnie żaden
@Waderra: A zapłaciłaś za to?
@Prawy_Kacper: Masz 100% rację łaty po prostu takie są, czasem można dostać ładne suche paczkowane po 6, ale większość to świeża tarcica zanurzona. I nie robi to żadnego problemu bo i tak doschnie pod dachem.
@Waderra: płacone było przy odbiorze czy w tartaku? Jak w tartaku, to po prostu zgłoś, że cały czas czekasz na dostawę produktu i mogą zabrać śmiecia. To że coś Ci dostarczyli nie oznacza, że wypełnili umowę. Jeżeli były jakieś kwity podpisywane, to rżnij głupa aż ci wydadzą potwierdzenie (będziesz miał papier do sądu).

Jeżeli było płacone do ręki przy dostawie i nie było paragonu to donos do US z nagraniem z
@TurboDynamo wolę mieć mniej klientów na warsztacie z wysokimi cenami ale zapewniać bezpieczeństwo jazdy ¯_(ツ)_/¯

@Pethaf nie chcę blaszaka właśnie xD

@IntelektualnyZbawcaMas a Ty kto? Może jutro pogram

@ElCidX tak zapłaciłam całość przy zamówieniu

@Massad w tartaku całość ale nie byłam sama

@Crockett boję się trochę jak to wszystko z dołu będzie wyglądać

@xtedek ale jak odciąć sęki które są w środku? XD one są na wymiar

@greenballz zaczyna mnie to przerażać
@Waderra: Kurde miras powiem Ci, ze ja bym nigdy na coś takiego nie zwróciła uwagi. Dla mnie to całkiem normalne byłoby. Czyli reasumując - jak się będę budować to zwrócić uwagę na to, czy drewno nie ma takich plam jak na fotkach
@Waderra no to zadzwoń do tartaku z pytaniem kiedy będzie dostawa, bo dostałaś chyba towar innego klienta. A jak będzie problem, to przedsądowe wezwanie do zapłaty ze względu na odstąpienie umowy z ich strony. Cały czas trzymać towar aby mogli odebrać.

Mam nadzieję, że nie podpisywałaś żadnego protokołu.