Wpis z mikrobloga

  • 967
No jebne, jest godzina 8 rano a moje ciśnienie już chyba sięga 200/150...

Przywieźli mi drewno konstrukcyjne na garaż. Bardzo dużo belek z sękami, na co od razu zwróciłam uwagę (a pan, który je przywiózł zaczął mi wciskać kit, że tak ma być ( ͡° ʖ̯ ͡°) ) podczas pobier(ż?)nych oględzin kilka łat już #!$%@?ęło - nie dziwię się bo sęki po całości () nie dość, że tydzień opóźnienia w dostawie to jeszcze klasa drewna to mocne IV, nawet pomimo zaimpregnowania widać, że od sęków idzie w wielu miejscach sinizną... I ja mam niby z tego postawić garaż, który po roku się zawali? Będzie wojna jak po dobroci reklamacji nie przyjmą... Paragonu też przy dostawie nie dostałam, no i żaden kawałek nie ma certyfikatu odpowiedniego dla drewna konstrukcyjnego ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#januszebiznesu #budujzwykopem
Waderra - No jebne, jest godzina 8 rano a moje ciśnienie już chyba sięga 200/150... 
...

źródło: comment_160577037819YYBFW8GmV5Cdf3hfWYUD.jpg

Pobierz
  • 207
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Waderra: a na pewno zamawialas c24? Pokaż belki?
To że zdjęcia to zwykłe przetarte łaty, sęki się zdarzają, jak jest w środku to robisz na pół kontrlaty i jedziesz dalej.
Drewno jest suche?
Coś mi się wydaje że zamówiłaś zwykłe łaty i teraz robisz niepotrzebny dym.
Co do paragonu się zgadzam.
A to nie jest drzewo certyfikowane to nie musi.miec żadnych oznaczeń
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@ElCidXZ zamawiane było drewno konstrukcyjne, takowe musi być c24, tym bardziej że pani dostała do rączki projekt razem z wymiarami i długością co i jak, wszystko na wymiar miało być (jedyne co to jedne łaty miały mieć inny wymiar niż na projekcie). Drewno nie jest suche, zdjęcia robiłam na szybko, bo rano a trzeba włączyć elekcje i po razy drzwi nadzorować edukację...
Belki nośne są na samym dnie, widziałam tylko jedną i
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@x7aytech 315 mbi ile M3 jest to za cholerę nie pamiętam... ¯_(ツ)_/¯

@n0xx koło 15 będę dopiero miała czas żeby to wszystko posortować... Zastanawiam się jak ja te największe belki przerzucę xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@Waderra: nie żebym coś, ale od ponad 3 godzin siedzisz na wykopie i #!$%@? głupoty o sękach i o tym, że ktoś chce cię w chooya załadować i, że się nie dasz, a gówno z tym robisz tylko piszesz w kółko to samo, a ode mnie ci powiem tylko, że guzik ugrasz i założysz to co masz ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@Waderra tu w temacie już robisz zadyme policja sądy prawnicy cba urzedy skarbowe uokik itp.. trzeba było nie odbierać drewna albo robić wojne przy odbiorze.. zrób fotki, policz ile jest takich które faktycznie mają zbyt duże sęki i jedź do tego tartaku pogadać żeby wymienili te które sie nie nadają.. Myślisz, że jak ludzie zamawiają potężne ilości drewna i przyjezdza cała paczka to gdzieś w środku nie są #!$%@? sękate? Nawet jak
  • Odpowiedz
via Android
  • 14
@DzonySiara hue hue, w międzyczasie odkurzyłem chatę, umyłam naczynia, rozwiesiła pranie i następne wstawiłam, trzy razy #!$%@?łam się na ms teams, obrałam ziemniaczki do obiadu... Coś jeszcze? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Waderra: ludzie to skur#ysyny
Tylko żeby zarobić... a jakości brak uprzejmości brak :( człowiek wydaje swoje pieniądze a czuje się jak śmieć... Ile ja takich akcji miałem w tym roku przy budowie domu dramat
Ten kraj jest pełen Ku#ew
  • Odpowiedz
@Waderra: ale co Ty chciales z tego zrobic? to jest dachłata, konstrukcje to sie robi z dechy minimum 600x1500, pozniej na to te dechy które dostałes.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@ZnienawidziszMnie ja rozumiem to, ale nie na takim bezczelu, że facet mi gada, że tak ma być, że deska mi się łamie w dłoni xD o 15 będę miała na tyle luzu, że Idę to wszystko sortować, mierzyć i spisywać co i jak, bo bez tego to co ja zrobię? Pojadę i powiem "popsiute, będę"?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Waderra: tak, zdecyduj się jakiej płci jesteś bo raz piszesz w rodzaju męskim a raz żeńskim, widać, że nie panujesz nad emocjami, zostawiam cię z tymi sękami bo dalsza dyskusja nie ma sensu z kimś kto się irytuje przy każdym wpisie
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Matrioszkawkieszeni cieszę się że to miało sobie trochę poleżeć w kontenerze i że dachu jeszcze nie zamówiłam, bo byłabym w totalnej dupie xD

@krispin to jest tylko czubek góry

@Barte specjalnie dla Ciebie zmierzę belki główne później

@janeeyrie nie rozumiem ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@DzonySiara gdzie ja się mylę w określaniu własnej płci xD

@no_49 opał odpada bo "impregnowane"
  • Odpowiedz