Wpis z mikrobloga

No jebne, jest godzina 8 rano a moje ciśnienie już chyba sięga 200/150...

Przywieźli mi drewno konstrukcyjne na garaż. Bardzo dużo belek z sękami, na co od razu zwróciłam uwagę (a pan, który je przywiózł zaczął mi wciskać kit, że tak ma być ( ͡° ʖ̯ ͡°) ) podczas pobier(ż?)nych oględzin kilka łat już #!$%@?ęło - nie dziwię się bo sęki po całości () nie dość, że tydzień opóźnienia w dostawie to jeszcze klasa drewna to mocne IV, nawet pomimo zaimpregnowania widać, że od sęków idzie w wielu miejscach sinizną... I ja mam niby z tego postawić garaż, który po roku się zawali? Będzie wojna jak po dobroci reklamacji nie przyjmą... Paragonu też przy dostawie nie dostałam, no i żaden kawałek nie ma certyfikatu odpowiedniego dla drewna konstrukcyjnego ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#januszebiznesu #budujzwykopem
Pobierz Waderra - No jebne, jest godzina 8 rano a moje ciśnienie już chyba sięga 200/150... 
...
źródło: comment_160577037819YYBFW8GmV5Cdf3hfWYUD.jpg
  • 207
@Kameishi nie wyobrażam sobie nie wziąć odpowiedzialności za coś co się #!$%@?ło ( ͡° ʖ̯ ͡°) wyobrażasz sobie żebym puściła z podnośnika auto, które np. nie ma hamulców? No ja nie bardzo... Tak samo nie ogarniam jak można ludziom taki kit wciskać
@Jason_Stafford jak będą robić problemy to jeszcze inspektora budowlanego naślę ze względu na brak znaku CE i jeszcze skarbówkę za brak paragonu ( ͡º ͜