Wpis z mikrobloga

Przepis na sukces według #rozowypasek jest prosty

Możesz być biedakiem, ale twój pomysł może zrobić z Ciebie Bill Gatesa z #microsoft czy Elona Muska z #spacex

Wystarczy pomyśleć, ciężko pracować i sukces gwarantowany, kasa czy starzy nie mają żadnego znaczenia XD

W jakim świecie żyją te laski ? Bo na pewno nie realnym XD

#gownowpis #blackpill #tinder #p0lka #bekazpodludzi #przegryw #badoo #rakcontent
M.....s - Przepis na sukces według #rozowypasek jest prosty

Możesz być biedakiem, ...

źródło: comment_1605651352AUVYo6KqH31tznBO6MBUg3.jpg

Pobierz
  • 51
  • Odpowiedz
@Micros: Ja jednak w nią wierzę i wiem, że w końcu znajdzie swojego sponsora. Ale niekoniecznie za stworzenie paypala czy systemu operacyjnego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Micros: tu juz nie chodzi o sponsorow, czy starych. Ale to ze zaczynali w innym momencie. Dzis ciezko bylo by cos takiego zrobic..zreszta wystarczy popatrzec na wiekszosc app tworzinych, dzialaja na wielkich stratach, albo wychodza na 0. Mozna powiedziec ze w dzisiejszym swiecie mamy przesilenie wszystkimi wymyslami, wynalazkami itp.
  • Odpowiedz
@Micros: Widzę że kolega dał się złapać na te naiwne, szczeniackie myślenie różowej.
Nie od dziś wiadomo że różowe częściej do życia podchodzą emocjonalnie a rzadziej nie na logikę..
Nie takie łby jak jej bankrutowały :D
  • Odpowiedz
@Xxonaxx: głównie imo chodzi o start. większość z tych ludzi sukcesu ma starych po studiach albo bogaczy - tacy ludzie wiedzą skad się biora pieniądze, jakie cechy charakteru rozwijać i jak poprowadzić karierę dziecka.
  • Odpowiedz
W jakim świecie żyją te laski ? Bo na pewno nie realnym XD


@Micros: pozytywnym, myślą pozytywnie to podstawa sukcesu. Ale owszem łatwiej myśleć pozytywnie mając kasę niż jej nie mając, chociaż to nie reguła
  • Odpowiedz
@Micros: tak, ale.tez byla masa ludzi ze sredniej klasy, czy nawst biednej i dochodzili do.milardow. bardziej mi chodzi, ze biorac pod.uwage zaloz.y ostatnie 40-50 lat rynek byl bardzo chlonny. Wezmy taki 8nternet, ten kto w to uwierzyl, wiadzial w tym potencjal zarobil ciezkie $. Nawet na polskim rynku: allegro. Za granica: ebay, google, facebok, aliexpress. To wszystko byly nowinki dzieki czemu tez stali sie monopolistami. Nie jestem pewna jeslu by dzis
  • Odpowiedz