Wpis z mikrobloga

Witam.

Karol Wojtyła, pseudonim Jan Paweł Drugi, wiedział o nadużyciach seksualnych biskupa, ale mimo to go awansował.

Dwa tygodnie temu bym bana załapał za to pewnie znowu, a teraz popatrzcie jak nam się pięknie Polska zmienia ()

Najbardziej mnie bawi, że każda obrona JPII w tej sprawie to bezpośrednie oskarżanie Dziwisza, któremu dzień przed publikacja watykańskiego raportu pięknie dowaliło TVN. No bo jak papieża ktoś wprowadził w błąd i oszukał to niby kto inny? Nazwisko Dziwisza w kontekście ukrywania nadużyć seksualnych w KK pada w raporcie kilkadziesiąt razy.

Lubiących 15-sto laków Gulbinowicza nie zapomnijmy, bo chyba papież go trochę przykrył.

Reszta wydarzeń która wywołała u mnie bekę, ale nie mogłem się pośmiać z prawaków i katoli:

- ranna pobudka zadowolonych z wyników prawaków i nagłe odkrycie że głosy korespondencyjne to 75% na Bidena.

- Harry Potter kazał się przebranżowić

- podwyżka prądu od 2021 by mieć na wypłatę dla mnie

- Marsz Nacjonalistów (jakaś mała gromadka w porównaniu z protestami kobiet) w kilka godzin wysłał do szpitala więcej policjantów i narobił więcej szkód niż tygodnie strajków kobiet. Podpalenie nie tego mieszkania, walka z hulajnogami i szturm na empik tłumaczy imo porażkę polskich powstań narodowych.

- Zły wolny rynek zbanował Korwina na FB XD

- relacje Pereiry z USA

- Godek chce kolejnych obostrzeń w sferze edukacji i dostępności antykoncepcji. Dalej uważacie, że z katolami da się rozmawiać.? Tylko #bekazkatoli


#neuropa
lakukaracza_ - Witam.

Karol Wojtyła, pseudonim Jan Paweł Drugi, wiedział o nadużyc...

źródło: comment_1605352622gj6tCjxu448oA12Gu5Kp44.jpg

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
@lakukaracza_: Agata Diduszko-Zyglewska, warszawska radna (w klubie Koalicji Obywatelskiej reprezentuje Lewicę), współtwórczyni mapy kościelnej pedofilii:

W ogóle mnie nie szokuje. Jest wiele dowodów na to, że Jan Paweł II wiedział o pedofilii w Kościele. Jakiś czas temu katolicka „Więź” pisała o listach, które wymieniał z amerykańskimi biskupami w 1993 roku. Dotyczą skandali pedofilskich. Jan Paweł II sugerował, żeby nie „trywializować” problemu, przekazując go mediom. Jako rozwiązanie zalecał modlitwę. Przez kilka dekad
  • Odpowiedz
@lakukaracza_: Zybertowicz dobrze dowalil w którymś wywiadzie: Jan Paweł był człowiekiem pozbawionym umiejętności socjologicznych do rozpoznania, ze znajduje się w gnieździe żmij i ludzie wokół go wykorzystują. Czy jakoś tak, bo nie powtórzę teraz słowo w słowo, ale sens ten sam.
  • Odpowiedz