Wpis z mikrobloga

Było mi mega smutno jak przeczytałem poniższego Twitta (,) Dlaczego? Przeczytałem tego Twitta tej "osoby" choć nie wiem czy można ją nazwać człowiekiem.. I pomyślalem sobie o jej Tacie, które włożył serce, pieniądze, czas, aby wychować swoją małą córeczkę, która po latach wypisuje o nim w internecie rzeczy straszne, przygnębiające.. Gdzie jest szacunek do rodzica? Gdzie jest docenienie trudu jaki włożył w wychowanie? Gdzie jest miłość? Czemu dzisiejsze nastolatki są pozbawione podstawowych uczuć? Czemu najważniejszą ich wartością są pieniądze?(Autorka tego Twitta ma 17/19l). Jaka jest przyczyną tej obojętność do rodzica? To przez internet, rówieśników? Chętnie poczytam jakieś mądre przemyślenia w ten sobotni poranek.. A pisze to z perspektywy 21latka..
#rozowepaski #logikarozowychpaskow #smutnazaba #bekaztwitterowychjulek #rodzina #rodzice
Kacci99 - Było mi mega smutno jak przeczytałem poniższego Twitta (╯︵╰,) Dlaczego? Prz...

źródło: comment_1605336652GAxnWAKInFsSRtQEZeDPbH.jpg

Pobierz
  • 266
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@gdyzgasnieswiatlo:

widzisz Ty masz matczyne podejście ja ojcowskie.


To nie ojcowskie podejście (nie jesteś jeszcze ojcem), a osoby, która za wszelką cenę nie chce przyznać się do błędów, które popełniła, a odpowiedzialność zrzuca na
  • Odpowiedz
@nirvanaa03: Pani Policjantko! Prosze o nie łapanie mnie za słówka ok? Tak jestem tylko człowiekiem jak Pani, też popełniam błędy, też się gubię, też bywam hipokrytą, ale staram się być lepszym każdego dnia.
  • Odpowiedz
@Kacci99: seksmisja: początek

właśnie się zaczyna.. akcja #killallmen się rozkręci ale jeszcze nie wiedza do końca czy jednak zabić czy tylko doić, bo chce się pasożytować ale jak nie będzie na kim to będzie problem xDD
  • Odpowiedz
@KRISSVector jeśli pisze takie bzdury siedząc na garnuszku rodziców poznaje życie tylko z tej dobrej strony. Zaraz przyjdzie praca, podatki, obowiązki domowe - sprzątanie, gotowanie, pranie itd wszystko samemu. Wtedy człowiek docenia wartość pieniądza jak i zaczyna brakować mu domowego bezstresowego życia, a właściwie wiecznej hulanki za którą płacą rodzice. Sformułowania może i dosadne, trudno. Dlaczego założyłaś, że nie jestem rodzicem?
  • Odpowiedz
rzecież tutaj się wypowiadają prawie same 17latki na garnuszku rodziców i krzyczą "to obowiązek rodzica płacić!!!11one


@gdyzgasnieswiatlo: a możesz mi powiedzieć, czym obowiązkiem jest utrzymanie dziecka i zapewnienie mu odpowiednich warunków materialnych?

Bo ja mam dwa razy więcej lat niż sugerujesz, tiktika nie mam, za to mam swoje dzieci i uważam, że decydując się na ciąże wzięłam na siebie pewne obowiązki.

Twoja wizja jest jaka?
  • Odpowiedz
@agaja wyjaśniłem to już wyżej, ale OP pedau usunął. Oczywiście, że rodzic ma zapewnić dziecku odpowiednie warunki materialne. U juleczki ze screena chyba tego nie brakuje jak ma czas i pomysły słać coś takiego w publikę. U większości dzieciaków także pewnie nie brakuje odpowiednich warunków. Natomiast dzieci by chciały życie przehulac za kasę rodziców. Na oglądają się teraźniejszego odpowiednika "American Pie" (nie wiem jaki teraz jest) i też chcą żyć na
  • Odpowiedz
@Kacci99: https://www.wykop.pl/link/5790837/sztuczne-macice-powoli-staja-sie-faktem-kobiety-przestana-byc-juz-potrzebne/ tylko co pisalem komentarze o tym ze rodzice nie sa do niczego potrzebni bo jest fb. daje sie dziecku tablet od 3r zycia i elo.
to debil jeden z drugim wypisywal ze dziecko to nie kot czy pies (zwierze spedza pare miesiecy z matka i jest dorosle) ze potrzebuje nauki empatii XD no wlasnie widac co daja te wszystkie "nauki" xD suka jest suka, pitbul niewazne jakbys go
  • Odpowiedz
@gdyzgasnieswiatlo: nie zgodzę się.
To, czego ridzic dziecko nauczy i co mu wpoi jest filtrem dla tego, o czym piszesz.
Dziecko mające wsparcie w domu, wiedzące, że może się że wszysjim zwrócić do rodzica i nie będzie osadzane, mające przykład w życiu rodzica, że pewne postawy są dobre, będzie dużo, dużo mniej podatne na wpływ otoczenia niż dziecko, które tegi wszystkiego w domu nie doświadcza.
  • Odpowiedz
@Kacci99: Nie wiesz jaki to ojciec. Sam fakt zrobienia dzieciaka nie wystarczy żeby mieć jego szacunek. Trzeba jeszcze postarać się być dobrym ojcem.
  • Odpowiedz