Wpis z mikrobloga

Mirki #chwalesie.

3 tygodnie przeglądania ogłoszeń i jest.
Urodziła się podobno 20 września. Dzień po śmierci mojej mamy. To i imię dostała po niej. Dziś liczba domowników znów wróciła do normy :)

Oto Mary. Nie wiem jeszcze jak to będę pisać w książeczce, bo zawsze jednak stroniłem od ingliszenia w imionach jak rodzice nie są z anglojęzycznych stron. Ale wołać na pewno tak.
Jest niezwykle rzadkiej rasy. Owczarek limanowy ( ͡° ͜ʖ ͡°). Od nazwy miejscowości do której się po nią z Katowic dziś wybraliśmy.

Póki co zdążyła "oznaczyć" 2 pokoje, zjeść saszetkę karmy i 3 razy się zdrzemnąć. Zwiedzanie domu trwa, ale myślę że spędzi z nami piękne lata :)

#pies #psy #zwierzaczki #zwierzeta #pokazpsa
Pobierz ruda_stuleja - Mirki #chwalesie.

3 tygodnie przeglądania ogłoszeń i jest.
Urodził...
źródło: comment_1605118412syeVrgASn4cIzpXMXZIE5v.jpg
  • 4
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@ruda_stuleja: kup podkłady higieniczne 60x90 i rozłóż w miejscach w których się załatwiła, pamiętaj aby nie wymieniać ich na początku jak będzie nasikane to pies nauczy się sikać na nich. Później wystarczy jeden podkład. Nasza suka tak się nauczyła i teraz ma zawsze w kącie rozłożony jeden. Jak jej się chce to nie budzi nas o 3 w nocy tylko idzie się załatwić. Potem rano wymienia się podkład. One też chłona