Wpis z mikrobloga

@sweet_dream99: Uwielbiam jak z oczywistej rzeczy robi się gównoburza, typowy vikop. Jak kiedyś sobie tinderowałem to pierwszą rzeczą jaką miałem w opisie był wzrost i waga.

Plot twist jest taki że jestem raczej z kategorii większych (2m/115kg) i jestem z panną o wzroście 166 xD Zawsze mi się bardziej podobały niższe i nigdy nie miałem dziewczyny wyższej niż ~170.
180 cm, to jest zresztą raczej dla mnie naturalne minimum żeby być wyraźnie niższa nawet jak założę obcas


@sweet_dream99: dla mnie wszystko co jest niższe ode mnie w okolicach 15+ cm podświadomie trakuję jak dziecko a nie partnerkę, między mną a moją różową jest 10 cm i uważam to za idealną różnicę
@sweet_dream99: nie wiem czy ktoś napisał, ale szanujcie nasz czas i podawajcie swoje wymiary i zdjęcie bez mejkapu na mordzie, szczególnie to drugie, bo to naprawdę brak szacunku do cudzego czasu, jak dowiadujesz się, że nic z tego nie będzie, po kilku randkach.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@paweucio: @pampique:

Po pierwsze wagę widać choćby na zdjęciach twarzy, a po drugie waga się zmienia i to że dziewczyna waży teraz więcej to nie znaczy że nie schudnie za jakiś czas albo dla swojego faceta kiedy odpowiedniego znajdzie.


@Hohaj: Może być

@Gruby_Wujo: 166

@sweet_dream99:

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD tak widac po twarzy, ze lachy specjalnie robia kadrowanie, zeby wygladac na szczupla, a tu morswin wieloryb. I tak, na pewno