Wpis z mikrobloga

to że dziewczyna waży teraz więcej to nie znaczy że nie schudnie za jakiś czas albo dla swojego faceta kiedy odpowiedniego znajdzie.


@sweet_dream99: To raczej na etapie poszukiwania partnera wypada mieć przyzwoitą prezencję. Poza tym jak takiej dziewczynie z nadwagą nie wstyd, wiadomo, że znajdzie się jakiś desperat, ale czy nie może zrzucić paru kg dla zwrócenia uwagi ciekawszych facetów? Porzucić złe nawyki żywieniowe i zacząć się ruszać, żeby podnieść się
@kacor87: Nie bardzo.
Ktoś wyżej napisał że wysokiemu mężczyźnie (chociaż czy 187 to jakoś bardzo dużo to bym polemizowała) może nie podobać się za niska kobieta i ja to akceptuję.
A na to czy ktoś mi się podoba czy nie i tak po prostu nic nie poradzę.

I nie czuję żeby to było coś nie w porządku, bo to że ktoś mi się nie podoba pod względem seksualnym czy jak to
A na to czy ktoś mi się podoba czy nie i tak po prostu nic nie poradzę.


@sweet_dream99: dobra, ale nas to nie obchodzi co ty byś nie chciała, a co ty byś chciała, bo jesteś taką samą cizią z Tindera jak 9999 innych. Raz czy dwa się z taką przespać i lecimy dalej, a nie żeby łaskawie księżniczce tutaj całą biografię wysyłać.
Za rok będzie trzeba link do Linkedina dawać,
@sweet_dream99: Mam podany wzrost i wagę a jestem dość wysoki. Z tego co widzę kobiety także mają podany wzrost i wagę. Największą plagą są pierwsze zdjęcia, kobieta umalowana, zrobiona, przeważnie z wesel, lepszych imprez czasem bywa sprzed kilku lat a im dalsze zdjęcia tym gorzej. /badoo