Wpis z mikrobloga

@sweet_dream99: i vice versa, triggerują mnie takie kobiety jak ty. Kiedys nigdy, NIGDY nie zwracalem uwagi na wzrost, a przez was mam jakieś spaczone spojrzenie teraz.
I proszę żeby kobiety też podawały wzrost, bo piszę się fajnie a potem okazuje się, że ma poniżej 174 cm :( a mam 190 i kobiety nie wysokie nie ważne jak piekne, sa dla mnie aseksualne :) i tak, pogląd mi się zmienił przez takie
@sweet_dream99: ah moja droga ale działa to w dwie strony, również miałem taki przypadek gdzie umówiłem się z laską na zdjęciach oczywiście szupła i wyglądała jak rakieta a jak podjechałem pod jej dom i ją zobaczyłem....
@sweet_dream99 ja mam 187 i w zyciu nie mialem dziewczyny niższej niż 175cm. To tak jakbym spotykał się z kaleką


@AlfredoDiStefano:
Najlepsze że te karzełki poniżej 175 cm mają wymagania XD, w zyciu bym się nie spotkał (190 cm here ) z nizsza nix te 175 nie wazne jak cudowna i sliczna jest - po prostu mi sie nie podoba, wole brzydsza ale wyzszą. Mam nadzieje ze wiekszosc wysokich mezczyzn zacznie
Kobiety na apkach randkowych tak samo powinny pisać swój przebieg, jak mają opisane to samochody. Nie każdy chce jeździć czymś mocno zużytym po wątpliwej jakości byłych właścicielach ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Slavcel: Dlaczego tylko kobiety?