Wpis z mikrobloga

Mężczyźni proszę was... szanujcie czas innych i swój i podawajcie wzrost w opisach.
Bo takie sytuacje że pisze się fajnie a potem w trakcie wychodzi że nic z tego nie będzie to nie jest nic przyjemnego ani dla Was ani dla kobiet.

#tinder
  • 81
  • Odpowiedz
@paweucio: @pampique:
Po pierwsze wagę widać choćby na zdjęciach twarzy, a po drugie waga się zmienia i to że dziewczyna waży teraz więcej to nie znaczy że nie schudnie za jakiś czas albo dla swojego faceta kiedy odpowiedniego znajdzie.

@Hohaj: Może być mierzony z rana. Aż tak dokładnie nikt nie zauważy.

@Gruby_Wujo: 166
  • Odpowiedz
Bo takie sytuacje że pisze się fajnie a potem w trakcie wychodzi że nic z tego nie będzie (...)

@sweet_dream99: Ale przecież to wnętrze ma się liczyć a nie wzrost czy morda ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@sweet_dream99: z jednej strony przyznaję rację ja tam wzrost podaje ale na litość jak poznać wagę po zdjęciu twarzy jak istnieją filtry itp.
Dobrze też jest zaznaczyć że ktoś posiada dzieci a nie ukrywać to do spotkania :)
Ps. Pisanie takiego postu na wykopie gdzie jest dużo facetów którzy się frustrują przez portale randkowe to fatalny pomysł i spotka cię tylko pogardą i docinki
  • Odpowiedz
@sweet_dream99: A więc dzienny ok. 30% , czasem więcej. Poranny - zależy jak giełdy w Azji. Ja wiem, że laski lecą na forsę, ale tak otwarcie się dopytywać ? ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Ps. Pisanie takiego postu na wykopie gdzie jest dużo facetów którzy się frustrują przez portale randkowe to fatalny pomysł i spotka cię tylko pogardą i docinki


@Wiciu89: przecież to oczywisty bait.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@sweet_dream99: Kobiety na apkach randkowych tak samo powinny pisać swój przebieg, jak mają opisane to samochody. Nie każdy chce jeździć czymś mocno zużytym po wątpliwej jakości byłych właścicielach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz