Wpis z mikrobloga

Poszedłem dzisiaj z kotem do weterynarza bo źle się poczuł. Czekałem 15 minut. Kot dostał antybiotyki. Za wizytę zapłaciłem 24zł. Kot czuje się już lepiej. To jest chore że mój kot ma lepszy dostęp do służby zdrowia niż ja xD

#koronawirus #polska #koty #weterynaria #zdrowie
  • 97
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@whiskas: > To jest chore że mój kot ma lepszy dostęp do służby zdrowia niż ja xD

On ma w ogóle dostęp do jakiejkolwiek służby zdrowia. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@whiskas: mamie sie kot rozchorował i to poważnie miał udar czy tam zatoru dostał, lecznica kotem sie zajebiscie zaopiekowała. Dostał wszystkie możliwe badania a w tym rtg, ekg, bypassy chyba nawet, ściągnęli mu płyn z płuc, konsultacja, przepisali i dali leki i za całość zapłaciła chyba 200 zł jak mi opowiadała to się popłakałem, bo ja za samą 15 minutową konsultacje płace 120 zł xD
  • Odpowiedz
@whiskas ciesz się że 24zl, tutaj kot z katarem dała coś na pchły, antybiotyk i krople do oczu i 150zl

W zeszłym roku u innego weta ze starym psem chodziłem, co chwila gadali o czymś innym co koniec końców nie miało podobno wpływu na to co psu dolegało, od początku tak naprawdę 0 konkretów. Tak jak za wizytę z jakimś usg i zastrzykami 175zl może zrozumiem, ale bywały wizyty że psu
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 24
@whiskas: ja ostatnio z psem byłem, jakieś zatrucie go męczy. Badanie krwi, antybiotyk, jakiś zastrzyk i coś tam jeszcze - 250zł. Ale zero czekania na termin, zero kolejki, zero awantur w poczekalni, milutka obsługa, pani doktor z każdej strony psa badała, wszystko sprawdzała, widać że jej zależy...

A ludzka służba zdrowia? Mam pakiet w medicoverze i umówić wizytę do jakiegokolwiek specjalisty to jest albo kilka tygodni czekania albo loteria na
  • Odpowiedz
@whiskas: Zaniosłem dzisiaj rano chomika różowej do weta. Bez umówionej wizyty, musiałem poczekać. 20 minut. Chomik został przebadany, osłuchany, a do tego wzięli jego bobki na analizę, tak na wszelki wypadek i za 3 dni będą wyniki. Stwierdzili nadciśnienie, dostał zastrzyk i leki na receptę. XD Łącznie z czekaniem - 35 minut, 45 zł i chomik, jak nowy. Nawet centymetra taśmy nie użyli xD
  • Odpowiedz