Wpis z mikrobloga

Cześć. Wczoraj zrobiłam najgłupszy błąd w moim życiu. Potrzebowałam wynająć mieszkanie na 5 dni i skorzystałam ze strony https://www.apartamentydreams.pl/. Coś wczoraj mi już śmierdziało, jak właściciel nie odbierał telefonu, tylko pisał smsy, ale skusiła mnie opcja, że można wynająć prywatnie mimo obostrzeń. Na airbnb też się płaci z góry za rezerwację więc nie widziałam w tym nic złego, że każą z góry opłacić rezerwację, a po zapłacie mieli przesłać kod pin do otwarcia apartamentu. No właśnie mieli, bo kontakt się urwał. Zgłosiłam to w banku, spróbują anulować transakcje, ale musi być zgoda odbiorcy. Czy mam szansę wg. Was na odzyskanie pieniędzy?

Żałuje, że nie sprawdziłam tej strony itd, ale tak na szybko chciałam coś wynająć i teraz mam....

#wynajem #airbnb #nieruchomosci #banki #oszustwo #olx #hotel
kwasixx - Cześć. Wczoraj zrobiłam najgłupszy błąd w moim życiu. Potrzebowałam wynająć...

źródło: comment_1604911433oZom5496cpGiizW04h50qX.jpg

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: Bank mi potwierdził, że przelew już dawno powinien być u nich na koncie, a oni kłamią, że pieniędzy nie dostali. Co byś poradził zrobić? Na ich stronie widnieją dane ich spółki:

ENGEL APARTAMENTY EMILII PLATER SP Z O O
Al. Jerozolimskie 44
  • Odpowiedz
@kwasixx:

Czy mam szansę wg. Was na odzyskanie pieniędzy?


Nie. Typowy wałek: ktoś się podszył pod firme śpiocha, nieobecną w internecie i robi wałki xD
Strona postawiona 1,5
  • Odpowiedz
0 kontaktu a rezerwowałem w zeszłym tygodniu. Przelew poszedł dzisiaj niestety za późno zareagowałem, bank przyjął zgłoszenie wiem tylko tyle że przelew zostaw wysłany do mbanki
  • Odpowiedz
Trafiłem tutaj, ponieważ szukałem informacji na temat tych apartamentów i zaważyłem wpis osoby która nacieła się na tą samą sprawę co ja. Fakt dziwna i nie fajna i strata kilku stówek. U mnie zawiadomnienie zostało złożone już na policji i w banku teraz tylko czekać
  • Odpowiedz
@Roksanos: strona już nie istnieje numery wyłączone sprawa zgłoszona na policję i do banku teraz tylko czekać, ale raczej wątpię że co kolwiek się odzyska.
  • Odpowiedz