Wpis z mikrobloga

Wiecie że użytkownicy lurkera wpadli na genialny pomysł by zakładać konta na wykopie, podawać się za lewaków i w ten sposób reklamować lurker?
Co ciekawe osoba która na to wpadła nazywa lurker ze wszystkimi swoimi 16 użytkownikami, konkurencją dla wykopu ( ͡º ͜ʖ͡º)
#neuropa #wykop #lurker #bekazprawakow #heheszki #afera
saakaszi - Wiecie że użytkownicy lurkera wpadli na genialny pomysł by zakładać konta ...

źródło: comment_1604857106WM0TxwqyAT0LKduyKxjakt.jpg

Pobierz
  • 33
@Enviador: Ale ja się adres strims i o strims mówię bo wiem co to jest lurker i znam jego historię. CHodzi mi o poprzedni serwis który miął zniszczyć leffacki wykop
Czy lurker dłużej funkcjonuje


@suluf: no ja nie o strimi, tylko o lurku, że działa i ma się dobrze :D trochę się minęliśmy :)

Chociaż screen, który wrzuciłeś, pokazuje, że strimi też w jakiś sposób działa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@suluf: no ja nie o strimi, tylko o lurku, że działa i ma się dobrze :D trochę się minęliśmy :)


@Enviador: No najwyraźniej

Chociaż screen, który wrzuciłeś, pokazuje, że strimi też w jakiś sposób działa ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Enviador: No teoretycznie tak, ale myślę że jednak konkurencją dla wykopu nie jest baner na stronie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
jednak konkurencją dla wykopu nie jest baner na stronie ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@suluf: jak na razie jeszcze nie. Trzeba przyznać, że moderacja wykopu musiała by się jednak jeszcze bardziej wysilić, żeby tak było ( ͡° ͜ʖ ͡°)