Wpis z mikrobloga

Przeczytałem ,blackpill" od dechy do dechy jestem miszcz
Rozwieję wsze wątpliwości, Czy ta książka na serio jest o terrorystach incelach

Na początek, książka jest typowym szwedzkim kryminałem i w tle mamy Metoo, Pussy Power(ta impreza w Szwecji gdzie jest zakaz wstępu facetom ), ogólna gloryfikacja kobiet, nie ma tam ani jednej złej bohaterki kobiecej, a faceci to praktycznie każdy cham itp sami wiecie, plus imigracja fajnie i dobrze
Więc jak chcecie Cały obraz książki do dopiszę resztę

Ale skupmy się na najważniejszym wątku dla tego tagu, czyli ,,blackpill,, incele
Uspokoję, Autor(który chyab sam jest Kukiem) pisze o incelach ale ma na myśli zaburzonych kukoldow i spermiarzy ( i nawet się zgadzamy takich to powinni odesłać do jakiegoś zakładu XD)
Nasz główny bohater Incel, praktycznie przez 3/4 książki ugania się za laską którą zobaczył w internecie,
do tego stopnia ,że gdy wrzuciła fotkę w szpitalu nasz kukold hero bierze nóż okalecza sobie rękę i jedzie do szpitala XD Żeby było śmieszniej wywalczył sobie miejsce na leżance obok niej i gdy tylko laska woła kogoś by podać jej wodę nasz hero wstaje z tą ręką ociekającą krwią i leci po wodę XD. Gdyby nie był aż tak obleśny to na pewno pozwoliła by mu robić za wozidupe

Jest o tym jak go gnębili w szkole, jak nikogo nie obchodził, nawet występuje toksyczna matka ale jest to przedstawione na zasadzie, dobrze ci tak śmieciu

Gość jest przedstawiony jako stalker, tu rodzą się moje podejrzenia , ta cała terminologia incele ,,bleckpill" itp zrodziła się pod koniec pisania książki,
gość stwierdził ,że pisze gówno, typowy do bólu kryminał, nudny i bez polotu
I wpadł na pomysł jak to uratować i przy okazji zarobić cebuliony, na wyimaginowanym problemie terrorystycznych inceli
I tak więc gdy zostaje 50 stron do końca XD nagle dostajemy w pysk ołtarzykiem Elliot Rodgera i planem masowego mordu na koncercie Pussy Powe. Wiecie , gdy w kryminale podejrzewają kogoś o zabójstwo nie biorą ze sobą ekipy antyterrorystycznej i na pewno nie zakładają od razu ,że to incel terrorysta. Zazwyczaj zakładają ,że to po prostu psychol.
Tak przez 3/4 książki cały czas mamy o morderstwach a tu nagle wpada temat. No on chce dokonać aktu terroru XD

Mamy też zwrot akcji gdzie znajomy dziennikarki okazuje się w zmowie z kukoldem , nie piszą czy był incelem czy po prostu mizoginem XD I mamy dzięki temu taki morał , Każdy z waszego otoczenia może być szaleńczym incelem psychopatą XD

Najlepsze ,że przez tą pierwszą część uświadczycie więcej blacpilla niż przez te ostatnich 50 stron XDXDXD, książka miał pocisnąć incelą ale niespodzianka jak dopisujesz wątki dopiero pod koniec to mogą wystąpić małe nieścisłości i praktycznie potwierdzasz spostrzeżenia blacpilla , to dopiszę jak będziecie chcieli

Cytaty byście też trochę popływali w tym gównie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

"Tom jest incelem. Lub przynajmniej pozostaje
pod dużym wpływem tego ruchu.
– A co to takiego ten incel?
Vanessę zadrapało w gardle. Zakasłała i pokazała na zlew. Mikael Kask wstał i puścił
wodę.
– Nazwa incel to skrót od angielskiego wyrażenia „involuntary celibate”, przymusowy
celibat – wyjaśniła Trude. – To działający w sieci ruch dziesiątków tysięcy mężczyzn
nienawidzących kobiet, mizoginów. Członkowie ruchu stali za co najmniej czterdziestoma
pięcioma morderstwami popełnionymi w Stanach. Alek Minassian i Elliot Rodger to ikony
świata inceli. Masowi zabójcy."

"Na Reddit jedna z grup liczyła sobie czterdzieści tysięcy
członków. Ruch inceli z terenu Ameryki Północnej był wiązany z przypadkami unicestwienia
czterdziestu pięciu istnień ludzkich."

"Te proporcje oznaczały, że mężczyźni tacy jak on
pozostawali bez partnerek seksualnych. Tom widział nawet wykresy demonstrujące, że w ciągu
dekady dwadzieścia pięć procent mężczyzn stanie się incelami" - tu trochę optymistycznie zakładał XD

"Na forach inceli wiele się mówiło o tym, że kiedy już ktoś połknie czarną pigułkę – i zda
sobie sprawę, że nie została mu żadna nadzieja na spotkanie kobiety – ma tylko trzy drogi.
Zaakceptować to, zabić się lub zrobić to, co zrobił Elliot Rodger. „Pójść na Elliota”, jak to
mówią."

#blackpill #redpill #przegryw #p0lka #logikaniebieskichpaskow #kryminalne #ksiazki
D.....3 - Przeczytałem ,blackpill" od dechy do dechy jestem miszcz 
Rozwieję wsze wą...

źródło: comment_16048552879Esy679rn46HT532UK6cGY.jpg

Pobierz
  • 10
Typowy szwedzki zaangażowany kryminał. Ciekawi mnie czy wywoła jakiś odzew w Szwecji. Coś na zasadzie wytopimy i aresztujemy kilku przegrywów wrzucających wysławiające Elliota Rodgera memy na jakimś szwedzkim odpowiedniku wykopu i ogłosimy tym samym sukces w walce z terroryzmem (i nikt się nie będzie czepiał o to że nie panujemy nad zdominowanymi przez muzułmanów dzielnicami naszych miast).