Wpis z mikrobloga

Pamiętajcie!

Nawet jeśli będziecie latać za laskami i uda Wam się zdobyć kiedyś dziewczynę, to tylko dlatego, że 194 cm Faustyn jej nie chciał.

Jeżeli kobiety same nie wychodzą z inicjatywą do Ciebie, i to Ty musisz "latać" za nimi to jesteś na straconej pozycji. Może Ci się udać, i możesz "dostać szansę". Ale nigdy nie będziesz dla niej tym wymarzonym mężczyzną, naturalnie przez nią wybranym. Nigdy nie będziesz tym, którym się jej podoba z samego swojego faktu istnienia.

Interakcje społeczne (wszystkie) tak działają, że osoba do której wychodzi się z inicjatywą, znajduje się w uprzywilejowanej pozycji.
Kilka razy w życiu miałem okazję zobaczyć jak przyjemne i podnoszące samoocenę jest jak to kobieta wychodzi z inicjatywą. Żałuje, że chady mają tak na co dzień.
Gdy pomyślę, że to ja musiałbym się starać, zagadywać, znosić upokorzenia, odrzucenia, bycie traktowanym jak śmiecia/powietrze itd. to wole czekać w celibacie i looksmaxxować, aż jakaś znów wybierze mnie i wtedy spróbować. To da mi uprzywilejowaną pozycję.

A ile to ja się nasłuchałem od znajomych jak to kobiety potrafią być agresywne i niemiłe jeśli podejdzie do nich mężczyzna który im się nie podoba. TAK, nawet mój znajomy Chad słyszy "spie^dalaj" od lasek w klubach.

hot approach>celibat>gówno>cold approach

#przegryw #blackpill #blackpillraw #stulejacontent #niebieskiepaski #incel ##!$%@? #rozowepaski #p0lka #zwiazki #hipergamia #harlekinydlaprzegrywow
B.....W - Pamiętajcie!

Nawet jeśli będziecie latać za laskami i uda Wam się zdobyć...

źródło: comment_1604782793JMi7RdspjF44HxxdwePZQv.jpg

Pobierz
  • 92
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Blackpill_RAW: ej, ta "laska" jest #!$%@? w opór
Mogłaby mi o #!$%@? galę albo poskakać na #!$%@? - ale musiałaby być dupa do mnie bo tej mordy bym nie zdzierżył

Powiem Ci tak, ważę 150 kilo co niby daje mi 1-2 w skali a nie byłem z kobietą niżej niż 7/10