Wpis z mikrobloga

Pamiętajcie!

Nawet jeśli będziecie latać za laskami i uda Wam się zdobyć kiedyś dziewczynę, to tylko dlatego, że 194 cm Faustyn jej nie chciał.

Jeżeli kobiety same nie wychodzą z inicjatywą do Ciebie, i to Ty musisz "latać" za nimi to jesteś na straconej pozycji. Może Ci się udać, i możesz "dostać szansę". Ale nigdy nie będziesz dla niej tym wymarzonym mężczyzną, naturalnie przez nią wybranym. Nigdy nie będziesz tym, którym się jej podoba z samego swojego faktu istnienia.

Interakcje społeczne (wszystkie) tak działają, że osoba do której wychodzi się z inicjatywą, znajduje się w uprzywilejowanej pozycji.
Kilka razy w życiu miałem okazję zobaczyć jak przyjemne i podnoszące samoocenę jest jak to kobieta wychodzi z inicjatywą. Żałuje, że chady mają tak na co dzień.
Gdy pomyślę, że to ja musiałbym się starać, zagadywać, znosić upokorzenia, odrzucenia, bycie traktowanym jak śmiecia/powietrze itd. to wole czekać w celibacie i looksmaxxować, aż jakaś znów wybierze mnie i wtedy spróbować. To da mi uprzywilejowaną pozycję.

A ile to ja się nasłuchałem od znajomych jak to kobiety potrafią być agresywne i niemiłe jeśli podejdzie do nich mężczyzna który im się nie podoba. TAK, nawet mój znajomy Chad słyszy "spie^dalaj" od lasek w klubach.

hot approach>celibat>gówno>cold approach

#przegryw #blackpill #blackpillraw #stulejacontent #niebieskiepaski #incel ##!$%@? #rozowepaski #p0lka #zwiazki #hipergamia #harlekinydlaprzegrywow
B.....W - Pamiętajcie!

Nawet jeśli będziecie latać za laskami i uda Wam się zdobyć...

źródło: comment_1604782793JMi7RdspjF44HxxdwePZQv.jpg

Pobierz
  • 92
@Blackpill_RAW: Czemu tak cię dziwi, że NAWET chad xD słyszy #!$%@? w klubie? Nie każda ma ochotę byc zagadywania przez jakichś randomow, nawet jakby to był chad wśród chadow. Tak to napisałeś, jakby wygląd był gwarancja, że każdy będzie chciał z nim gadać, a tak nie jest. Prawda jest taka, że większość kobiet ma mężczyzn gdzieś, i same nie zagadają, nie z dumy, ale dlatego, że ich to nie obchodzi.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 20
przecież ten po lewej wygląda #!$%@? xD Jakbym był laska to takiemu chadowi bym chapal po same bile a nie takim #!$%@? karykaturom. XD


@Gruby_Wujo: Gdybys był laską to miałbyś zupełnie inną mentalność niż teraz, gdy jesteś heteroseksualnym mężczyzną.
Twoja świadomość byłaby zupełnie inna, bo byś był "podłączony" do uważania za atrakcyjne zupełnie innych rzeczy.

W chwili gdy to piszesz, ten "karykaturalny koleś" ze zdjęciami otrzymuje setki DM-ów na insta od
B.....W - >przecież ten po lewej wygląda #!$%@? xD Jakbym był laska to takiemu chadow...

źródło: comment_160478547165MxkUInm55x09vz1Uywov.jpg

Pobierz
@Blackpill_RAW Ten po lewej przeprowadza państwowe orgie z brazylijskimi i polskimi prostytutkami. Dziewice z warszawskich osiedli ustawiają się w kolejce, aby dostąpić przywileju rozdziewiczenia przez tego nadsamca, natomiast incel po prawej ze swoją kuśką 14 cm., frame'em gimnazjalisty oraz wzrostem 180 cm. będzie spermił do lochy 2/10 150 kg., żeby choć na chwilkę powąchać boską tzipe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jeżeli kobiety same nie wychodzą z inicjatywą do Ciebie, i to Ty musisz "latać" za nimi to jesteś na straconej pozycji. Może Ci się udać, i możesz "dostać szansę". Ale nigdy nie będziesz dla niej tym wymarzonym mężczyzną, naturalnie przez nią wybranym. Nigdy nie będziesz tym, którym się jej podoba z samego swojego faktu istnienia.


@Blackpill_RAW: to jest najistotniejsze. Sam znam typków którzy dosłownie wymęczyli związek bo tak długo latali za