Wpis z mikrobloga

Pamiętajcie!

Nawet jeśli będziecie latać za laskami i uda Wam się zdobyć kiedyś dziewczynę, to tylko dlatego, że 194 cm Faustyn jej nie chciał.

Jeżeli kobiety same nie wychodzą z inicjatywą do Ciebie, i to Ty musisz "latać" za nimi to jesteś na straconej pozycji. Może Ci się udać, i możesz "dostać szansę". Ale nigdy nie będziesz dla niej tym wymarzonym mężczyzną, naturalnie przez nią wybranym. Nigdy nie będziesz tym, którym się jej podoba z samego swojego faktu istnienia.

Interakcje społeczne (wszystkie) tak działają, że osoba do której wychodzi się z inicjatywą, znajduje się w uprzywilejowanej pozycji.
Kilka razy w życiu miałem okazję zobaczyć jak przyjemne i podnoszące samoocenę jest jak to kobieta wychodzi z inicjatywą. Żałuje, że chady mają tak na co dzień.
Gdy pomyślę, że to ja musiałbym się starać, zagadywać, znosić upokorzenia, odrzucenia, bycie traktowanym jak śmiecia/powietrze itd. to wole czekać w celibacie i looksmaxxować, aż jakaś znów wybierze mnie i wtedy spróbować. To da mi uprzywilejowaną pozycję.

A ile to ja się nasłuchałem od znajomych jak to kobiety potrafią być agresywne i niemiłe jeśli podejdzie do nich mężczyzna który im się nie podoba. TAK, nawet mój znajomy Chad słyszy "spie^dalaj" od lasek w klubach.

hot approach>celibat>gówno>cold approach

#przegryw #blackpill #blackpillraw #stulejacontent #niebieskiepaski #incel ##!$%@? #rozowepaski #p0lka #zwiazki #hipergamia #harlekinydlaprzegrywow
Pobierz B.....W - Pamiętajcie!

Nawet jeśli będziecie latać za laskami i uda Wam się zdobyć...
źródło: comment_1604782793JMi7RdspjF44HxxdwePZQv.jpg
  • 92
Sam znam typków którzy dosłownie wymęczyli związek bo tak długo latali za różową a ona i tak zawsze miała i będzie miała ich w dupie


@01ab: To prawda. Z drugiej strony, co siedzi w głowach tych facetów? Skoro nie mają ze strony dziewczyny ŻADNYCH oznak, że ona jest naprawdę zainteresowana związkiem, to dlaczego zakładają, że jest?

Kobieta, jeśli jest zainteresowana, to da jasno do zrozumienia albo nawet wprost o tym powie.
@Blackpill_RAW:

Nawet jeśli będziecie latać za laskami i uda Wam się zdobyć kiedyś dziewczynę, to tylko dlatego, że 194 cm Faustyn jej nie chciał.


Nawet jeśli będziecie latać za laskami i uda Wam się zdobyć kiedyś dziewczynę, to tylko dlatego, że Julka z Twittera, do której spermicie od 1 liceum ma w was wiadomo co i bierzecie kogoś z waszej ligi bo lepsza was nigdy nie zechce.

@janeeyrie: co masz na mysli mowiąc "jasno do zrozumienia"? kilkukrotnie dostalem atencję do kobiet jednak nigdy nie mialo to formy dążenia wprost do interakcji sam na sam. Wciąż się ludzę, że choc minimalnie podobam się dziewcyznom ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@integrator1234: Jeśli dziewczyna naprawdę chce się z tobą przespać, to ani się nie zorientujesz, jak wylądujecie razem w łóżku.

Oczywiście na ogół takie rzeczy ciągną faceci i to oni kombinują i naciskają i tworzą wielopoziomowe strategie, ale dziewczynom też się zdarza mieć na kogoś ochotę i nie są wcale mniej uparte.

Z gwiazdką, że zdarza się to rzadko (aczkolwiek nie zgodzę się, że to koniecznie kwestia atrakcyjności fizycznej. Są różne atrybuty,
Nigdy nie będziesz tym, którym się jej podoba z samego swojego faktu istnienia


@01ab: jak ktoś oczekuje od kobiety takiego uczucia, nawet jak jest "Faustynem" to znaczy że naczytał się pillów i #!$%@? z tego zrozumiał. Coś tam zaczął rozumieć ale dalej chciałby żeby kobieta kochała go jak mamusia z tausiem, babcia i psem w jednym
Kobieta, jeśli jest zainteresowana, to da jasno do zrozumienia albo nawet wprost o tym powie.


@janeeyrie: dokładnie, większość facetów ma nawalone w głowie bzdur że to facet powinien pierwszy zagadywać, wykazywać inicjatywę itp a to jest bzdura. Jak dziewczynie się facet spodoba to ona sama będzie działać a w innym przypadku (gdy tej inicjatywy ze strony różowej nie ma) nie warto facetowi się starać bo i tak z tego nic nie
Coś tam zaczął rozumieć ale dalej chciałby żeby kobieta kochała go jak mamusia z tausiem, babcia i psem w jednym


@JimNH777: nie. Tu chodzi o pożądanie które jest niezbędne do tego by się zakochać. Nikt nie chce by kobieta go kochała jak rodzice czy dziadkowie. Tu chodzi o to żeby różowa pożądała faceta czysto fizycznie, by chciała się z nim przespać za to jak wygląda, bez takiego uczucia nie będzie miłości.
@janeeyrie: to co opisalas to sie zgadza w przydku n0rmika, w przypdku chada sprawa wyglada zupelnia inaczej to kobieta przejmuje inicjatywe i robia wszystko zeby ci wskoczyc na bolca. I tak w przypadku chada takie sytuacje sa bardzo czeste a najgorzej ze teraz nawet brzydkie i grube rozowe potrafia byc natarczywe i uwazaja ze nalezy im sie model, tak im te instagramy wypraly mozgi