Wpis z mikrobloga

Mam jedną prośbe do tych wszystkich antyklerykałów, ateistów, nowoczesnych i wszystkich innych przeciwko kościołowi. Od****cie się od nas wierzących od księży i naszych dzeci.. Będziemy wychowywać dzieci w wierze Rzymskokatolickiej i nic wam do tego a to że was lekcje religi bolą i krzyż w sali to oznacza że jesteście opentani przez diabła i demony i w moim mniemaniu powinniście się spodkać z egzorcystą. Jak dla mnie możecie nawet składać pokłony potworowi spagetti mam to gdzieś ale jeśli ktoś na mnie pluje i pluje na moją wiare i moje przekonania to się odgryzam ( ͡ ͜ʖ ͡)
#kosciol #lgbt #ateizmlekkouposledzony #antyklerykalizm
  • 45
  • Odpowiedz
@Silwerbalk: jeśli ten post to na serio to: Właśnie pokazałeś klasę. Nie zacząłeś od wymienienia swoich dzieci (które to powinny być zawsze na pierwszym miejscu ale od księży). I teraz: dlaczego wy zawsze mówicie: powinniście, możecie, musicie: itp. Właśnie ze nikt nic nie musi. Robi swoje i nie wchodzi nikomu w drogę. Nie tak jak wy. Osobiście nic nie mam przeciwko nikomu ale jak ktoś próbuje przekonać mnie o tym, że
  • Odpowiedz
@Wyrewolwerowanyrewolwer: przeciesz możesz się wypisać i swoje dziecko z parafii nikt cię nie ukrzyżuje za to ani nie ukamieniuje. Ba nikt nawet się tym nie zainteresuje i uwaga nie będziesz odszczepieńcem degeneratem @jadalny_kasztan: a ty cichaj tam gimbusie.... Mój wczorajszy smark ma więcej rozumu niż ty cały. A jak nie zrozumiałeś to czytaj aż do skutku może ci to pomorze
  • Odpowiedz
@Silwerbalk: Okej, a co z katolikami, którzy nie chcą religii w szkołach? Albo chcą jej finansowania przez koscioł? Bo według większości sondażów ktore widzialem, jest ich trochę wiecej. Zresztą nie uważasz, że nauka w salkach koscielnych jak dawniej lub religia finansowana przez kosciol to opcje lepsze nawet dla samego koscioła?
  • Odpowiedz
@kidrys: a czy ja wbijam do twojego domu i zaczynam rzucać pochodniami... Albo na fasadzie pisze spreyem "uwaga heretycy i bałwochwalcy dla lwów..." to wy jesteście agresywni a nie ja
  • Odpowiedz
@kidrys: to się wypisz z własnej aprafii i tyle i tak sam bym chciał tak by było jak w niemczech i tak płacił bym ten podatek na kościoły.... A kto inny niech se płaci na np. Sqouty albo schroniska dla zwierząt.... Twój pieniądz twoja wola bracie.... I to że my się wpychamy do każdego no sorry ale w 966 roku przyjeliśmy chrzest..... I tak wiem z celów politycznych niż z wiary....
  • Odpowiedz
@Imod: dobra to ja ci odpowiem że wspierając LGBT wspierasz pedofilie..... Super nie ( ͡º ͜ʖ͡º) #!$%@? z tym że tam to max 2 procenty są (pedofilem może być nawet murarz, policjant, lekarz, itp ba i księża też) ja tylko prosze by nie kopać niewinnych bo ktoś inny #!$%@?ł.... Jak w twojej pracy złapią pedofila to oznacza z automatu że wszyscy w tojej pracy to pedofile
  • Odpowiedz
@Silwerbalk: Nie, nie oznacza. Tu nie chodzi o to, że przytrafiają się tacy degeneraci, tu chodzi o to, że cała instytucja ich chroni. Czy nauczyciel, jak zostaje przypalany na czynie pedofilskim jest chroniony przez kuratorium i przenoszony do innej szkoły, czy gnije w Sztumie? Organizacja, która chroni przestępców jest organizacją przestępczą, tyle.
  • Odpowiedz
@Silwerbalk a wiesz co? Jednak nie. Tak jak misją i powołaniem" księży jest nawracanie i "szerszenie swojej wiary" tak dokładne ja mogę robić odwrotnie. Uświadamiać wszystkich że ksiądz to złodziej walący ludzi na $$$ za bajeczki o ziomkach w chmurach i tym że jak nie będziesz robić tego co ksiądz powie to trafisz do piekła.
Do dzisiaj mnie to zadziwia jak nawet w miarę inteligentni i czasem nawet wykształcenie ludzi dają się
  • Odpowiedz
@space_cockroach: powiem ci tak z automatu (jeśli są dowody na jego "incydenty") z automatu dostaje obecnie wydalony z hierarchi kościelnej i sprawa leci do prokuratury..... Ale jeśli mamy sprawy z przed 30 lat albo 20 to sorry ale przedawnienie i to nie wina kościoła a civila legis ¯\_(ツ)_/¯ ale taki podejrzany o takie czyny zostaje oddzielony od dzieci czyli np. Nie uczy religi w szkole ani nie prowadzi pierwszej komunii ogólnie
  • Odpowiedz
@dead_inside19: kiedy ostatni raz byłeś w kościele? Obecnie nie straszą diabłem bo ostatnio na kazaniach z 4 lata temu nic nie słyszałem o diable (choć wiem niektórzy księża są oderwani lekko ci po 60 i niekiedy mają takie odpały)
  • Odpowiedz
@Silwerbalk: wy wierzący #!$%@? sie od niewierzacych i od naszych dzieci.

to masz od papieża franciszka zapewnione jego dekretem.....


Od razu jestem spokojniejszy, bo KK swietnie obie do tej pory radzil z walka z pedofilia. Zwlaszcza w Irlandii. I Polsce.

spodkać


Iiiii wszystko jasne.

Lecisz na #czarnolisto bo albo wierzysz w te bzdury ktore wypisujesz albo jestes kiepskim trollem. Tak czy srak: papa. Znikasz z mojego wykopu, ale miej swiadomosc ze
  • Odpowiedz
@Silwerbalk 10 lat temu? I za nic tam nie wejdę. Nie dlatego że boję się diabłów, bogów/boga i wszystkiego co związane z religią- po prostu dla mnie to fikcja. Każda religia bez wyjątku opiera się na tym samym. Czyli fakcie że niby ich religia jest tą właściwą i to oni wiedzą co się stanie po śmierci. Moim zdaniem to idealny model biznesowy - sprzedam ci coś co dostaniesz dopiero po śmierci, a
  • Odpowiedz
@dead_inside19: powiem tak wielu ludzi i w tym sami katolicy źle rozumie katolicyzm i Boga
Bóg ojciec chce byśmy wrócili do raju i robi wszystko by tak było ale to człowiek ma wolną wole i sam wybiera czy dąży do zbawienia choć nie musi i nikt go nie zmusza do tego (ba jest to nawet zakazane) i to nie jest dziadek na chmurce tylko on jest wszystkim to on stworzył wszystko.....
  • Odpowiedz
@Silwerbalk a nie zauważyłeś że dokładnie to samo jest w innych religiach? Ciągle ten sam motyw: bądź grzeczny to zostaniesz nagrodzony, bądź zły to trafisz do piekła. Ten sam schemat powtarza się w koranie, biblii i księgach hinduizmu (za nic nie pamiętam ich nazwy), nie wydaje ci się to podejrzane? A nawet jeśli nie, to dlaczego uważasz że twoja religia jest tą właściwą i mająca absolutna rację?
  • Odpowiedz