Wpis z mikrobloga

Mam jedną prośbe do tych wszystkich antyklerykałów, ateistów, nowoczesnych i wszystkich innych przeciwko kościołowi. Od****cie się od nas wierzących od księży i naszych dzeci.. Będziemy wychowywać dzieci w wierze Rzymskokatolickiej i nic wam do tego a to że was lekcje religi bolą i krzyż w sali to oznacza że jesteście opentani przez diabła i demony i w moim mniemaniu powinniście się spodkać z egzorcystą. Jak dla mnie możecie nawet składać pokłony potworowi spagetti mam to gdzieś ale jeśli ktoś na mnie pluje i pluje na moją wiare i moje przekonania to się odgryzam ( ͡ ͜ʖ ͡)
#kosciol #lgbt #ateizmlekkouposledzony #antyklerykalizm
  • 45
  • Odpowiedz
Już pomijam aspekt aniołów, przykazań i innych łączących te wszystkie religie powiązań. Tego jest zbyt dużo żeby nie nabrać podejrzeń że to ściema

  • Odpowiedz
@dead_inside19: chrześcijaństwo wywodzi się z judaizmu tak samo jak islam ale zobacz islam jest strasznie chaotycznie napisany Mahomet był prorokiem a allah jedynym bogiem. Tylko nagle gdzieś islam stał się mega ekspansywny Nagle mahomet mówi podbijajmy wszystkich do okoła jak zapanuje islam wszędzie to zapanuje wieczny pokój. No żydzi dalej czekają na mesjasza a dla chrześcijan tym mesjaszem był Jezus Chrystus który cierpiał za nasze grzechy i wykupił nas od
  • Odpowiedz
#!$%@? z tym że tam to max 2 procenty są (pedofilem może być nawet murarz, policjant, lekarz, itp ba i księża też)


@Silwerbalk: Z tą różnicą, że jak murarz jest pedofilem, to majster nie przenosi go na inną budowę, ale zgłasza to policji
  • Odpowiedz
@Silwerbalk: dajesz im kase, klekasz przed nimi, mowisz w konfesjonale jaki jestes #!$%@? a klechy jak to ludzie chce sie nazrec, wysrac i serial obejrzec. Pozniej bedsiesz kazal swoim dzieciom przed strami dziadami klekac. Tego chcesz? Chcesz wierzyc w Boga to wierz, zyj wg zasad badzcie z rodzina dobrymi ludzmi ale kk niech wypiedala
  • Odpowiedz
ale to też nie oznacza że nagle wszyscy budowlańcy są w szajce pedofilskiej łącznie z kierowcą koparki....


@Silwerbalk: No budowlańcy nie są w szajce, bo nie chronią pedofilów tak jak biskupi
  • Odpowiedz
@Imod: nie klękam przed księdzem/Biskupem/Kardynałem..... Ale przed Panem Bogiem.... Spowiadam się z grzechów nie im ale przed sobą w sumie i prosze o łaske Pana Boga nade mną.... I nie uwieżysz ale księża/biskupi i sam papież to są ludzie też grzeszą też się spowiadają....też mogą być chciwi..... ( ͡º ͜ʖ͡º) i też mogą być dla mamony a nie dla Boga kapłanami.....
  • Odpowiedz
@Imod: bo są kapłanami i mają święcenia to oni mają dawać przykład bogobojnego żywota i być drogowskazem owieczek to oni są spowoernikami apostołów.... A to że u niektórych się ten obraz nie zgadza aaaaach w sumie to nasza wina (wiernych) bo tak troszku ich tak rozpieściliśmy że tak powiem szczególnie starsze pokolenie... ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Silwerbalk: w sensie nie pptrzebujesz boga #!$%@? cie wychowali i nie potragisz podejmowac decyzji ani brac za nir odpowiedzialnosci dlatwho potrzebujesz czehos na co zrzucisz,ze ci sie nie wiedzie. Wez odpowiedzialnosc za swoj kosciol w was uczeszczajacych jest moc zeby odpowiedzieli za krzywdy jakie robia ludziom ale wy nic z ttm nie robicie bo jestescie gorsi od nich
  • Odpowiedz
@Imod: wszyscy ci anty to strasznie mi przypominają hunów.... Nie potrafią tworzyć ani się rozwijać czy zrozumieć..... Za to potrafią niszczyć i rabować deptać kopytami wszystko co stanie im na drodze (tu np. Kościół) powiem tak kościoły możecie nawet spalić zrabować, zakazać pod karą śmierci ale nadal nie wyplenicie z polski.... Bo fundament kościoła to wiara w boga i wspólnota chrześcijańska może i zostanie nas tylko setka ze dwie ale
Silwerbalk - @Imod: wszyscy ci anty to strasznie mi przypominają hunów.... Nie potraf...

źródło: comment_16047499965r62vUIG4y6t1QXLNPg5IC.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Silwerbalk: Kosciol w Polsce upadnie tak jak w Irlandii. A nawet gorzej. Pycha przemawia przez Ciebie straszna. Katolicy praktykujacy nie sa jedynymi obywatelami tego kraju. Jako ze przeciwnicy instytucji Kosciol rowniez sa Polakami, to czesc kosciolkow czy tam "zabytkow" jest rowniez nasza. Ja pozwalam malowac po mojej czesci, moi znajomi tez. Czy mamy utrzymywac Wam wiecznie za darmo w #!$%@? duza czesc majatku Polski? Zrozum #!$%@?. Kosciolki nie sa tylko
  • Odpowiedz
@Niedobry: przeżyliśmy cezarów, hunów, najazd saracenów, mongołów,rozbiory, III rzesze, sovietów...... I ty chcesz mi powiedzieć że pokonacie boga..... ( ͡º ͜ʖ͡º) i wiare w niego i zapanuje na ziemiach polski wrzechmocny ateizm... ( ͡º ͜ʖ͡º)?
  • Odpowiedz
@Silwerbalk: ale kosciol nigdy nic nie stworzyl oprocz instytucji zebrzacych o pieniadze bez nauki i inteligentych ludzi umarlbys ty i twoi bliscy bo kosciol kazalby ci sie modlic a klechy bralyby lekarstwa
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Silwerbalk: Ahahah #!$%@? mac... No ja to sie zaraz wyrzygam od tego #!$%@?. Serio #!$%@?? Pycha kroczy przed upadkiem. A co do historii to #!$%@? mac: Nie masz o niej pojecia prawda? Przywolales same upadle imperia/religie. A zapomniales ze chrzescijanstwo nie jest wcale takie stare. Zapomniales tez siegnac do logiki. Popatrz: Egipt po czterech tysiacach lat w moment (niecale moze 100 lat, zalezy od zrodel i interpretacji) zostal zislamizowany na
  • Odpowiedz
jeśli ktoś na mnie pluje i pluje na moją wiare i moje przekonania to się odgryzam


Brawo opie, właśnie odkryłeś dlaczego ludzie atakują kościół. Jak tylko biskupi, katolickie organizacje i kler przestaną pluć i obrażać wszystkich dookoła, to pewnie ilość odgryziń z lewej strony spadnie.
@Silwerbalk:
  • Odpowiedz
@Silwerbalk: jako człowiek karmiony od dziecka tymi bzdurami nigdy nie zapomnę tego kościołowi katolickiemu i zawsze będę pluł na tą religie i mówił ze jest gucio warta. Pozdrawiam :)
  • Odpowiedz