Wpis z mikrobloga

Mam jedną prośbe do tych wszystkich antyklerykałów, ateistów, nowoczesnych i wszystkich innych przeciwko kościołowi. Od****cie się od nas wierzących od księży i naszych dzeci.. Będziemy wychowywać dzieci w wierze Rzymskokatolickiej i nic wam do tego a to że was lekcje religi bolą i krzyż w sali to oznacza że jesteście opentani przez diabła i demony i w moim mniemaniu powinniście się spodkać z egzorcystą. Jak dla mnie możecie nawet składać pokłony potworowi spagetti mam to gdzieś ale jeśli ktoś na mnie pluje i pluje na moją wiare i moje przekonania to się odgryzam ( ͡ ͜ʖ ͡)
#kosciol #lgbt #ateizmlekkouposledzony #antyklerykalizm
  • 45
  • Odpowiedz
@Silwerbalk: człowieku, ale nikt Ci przecież nie broni indoktrynować własnych dzieci i namawiać żonę, żeby urodziła zdeformowane albo upośledzone dziecko. Najwyżej dzieci jak dorosną to będą w Tobie widzieć pociesznie konserwatywnego staruszka albo dewota, z którym się nie da poważnie pogadać (w zależności od natężenia dogmatyzmu i indoktrynacji).
Rób sobie w domu co Ci się podoba, tylko nie zmuszaj innych, żeby płacili podatki na szerzenie tych Waszych nauk (przez wielu
  • Odpowiedz
  • 1
@Silwerbalk: ty chyba jesteś opętany chroniczną głupotą.

To kościół #!$%@? się w życie ludzi niewierzących, chce ustalać prawo na bazie pustynnych zabobonów, indoktrynuje dzieci w szkołach i wyciąga łapy po publiczne pieniądze.

Tak więc zastanów się kto tu od kogo ma się odpierdilić. I zastanawiaj się szybko, bo scenariusz irlandzki / Hiszpański / Argentyński / Chilijski coraz bliżej.
  • Odpowiedz