Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Ale się wkurzyłem. Skonczyla mi się umowa z Play, rozwiązałem ją bo w sumie nie miałem czasu na razie zastanawiać się nad nowymi ofertami ale miałem zamiar podpisać nową. W salonie mi powiedzieli że pieniądze które miałem na koncie pozostaną nadal po zakończeniu umowy. A dzisiaj w nocy mi je zabrali ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Także zmieniam operatora, którego możecie polecić? Plusa?

#play #plus #telefony #operacjabanan
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@w2kn2e: Z nimi też mam źle doświadczenia, miałem u nich kilka lat telefon i mi któregoś dnia zablokowali kartę bo stwierdzili że jest za stara , przepadło mi trochę kasy ( około 200 zł) których nie chcieli zwrócić. A najgorsze jest to że zrobili to bez ostrzeżenia ( ͡° ʖ̯ ͡°) to było z 10 lat temu ale niesmak pozostał
  • Odpowiedz
@ZajebbcieTrudnyNick: Chujówka, chyba masz pecha do operatorów po prostu. Polecam ci to Orange, bo przesiadłem się do nich właśnie z Play, i na przykład kwestia zasięgu to niebo a ziemia. Nie ma praktycznie sytuacji, żeby mi gdzieś nie łapał internet. Oferta też jest spoko, nie wiem czy gdzieś indziej za 30 zł dostaniesz 30 gb internetu i wszystko inne bez limitu. Jak się zdecydujesz, to daj znać. Podam ci kod,
  • Odpowiedz
Tez polecę Orange. Uciekłem od sieci play za słaby zasięg i beznadziejna umowę na przedłużenie abonamentu. Mimo, ze brałem abonament bez telefonu.
  • Odpowiedz
@ZajebbcieTrudnyNick: W Orange flex nie masz w ogóle pieniędzy na koncie tylko płacisz za pakiety karta płatnicza. Podstawowy to 30zl za nielimitowane rozmowy SMSy i 30gb internetu, do 80zl za to samo z 100gb internetu.
Do tego nielicza komunikatorów itp, i nie jesteś uwiązany zadna umowa.
  • Odpowiedz
@ZajebbcieTrudnyNick zależy nam na wyjaśnieniu tej sprawy, dlatego zachęcamy Cię do kontaktu. Możesz to zrobić z poziomu czatu w aplikacji Play24 lub przez wiadomość prywatną na Facebooku, gdzie dostaniesz indywidualny link weryfikacyjny. Kiedy potwierdzisz swoje dane, uzyskamy wgląd do Twojego konta abonenckiego i możliwość dokładnego przyjrzenia się sytuacji :)
  • Odpowiedz
@ZajebbcieTrudnyNick: może spodoba Ci się u naszego Miśka? Plush ABO za 25 zł miesięcznie występuje w dwóch wariantach do wybowru:
1. Oferta na czas nieokreślony
- no limit na rozmowy (również na numery stacjonarne), w Polsce i w UE;
- no limit na SMS-y, MMS-y, w Polsce i w UE;
- Internet 10 GB (pakiet rośnie wraz ze stażem aż do 20 GB), w UE: 3,17 GB;
- 10 GB na
  • Odpowiedz