Wpis z mikrobloga

Tak dialog z fanpage #polskiepato. Ciąg dalszy w komentarzach, polecam doczytać do końca. ( ͡° ͜ʖ ͡°) #rejestrzboczencow

Pani niezbyt bystra, bo z tego co wywnioskowałam nie chodzi konkretnie o mój wpis, bo ja nazwisk nie podałam, tylko jeden z komentarzy pod artykułem, w którym ktoś to zrobił. Dziwne, że Pani nie zorientowała się, że z mojego wpisu jest bezpośrednie przekierowanie do strony jej męża w Rejestrze Sprawców Przestępstw na Tle Seksualnym, gdzie widnieją wszystkie jego dane. Jakby napisała do mnie grzecznie, kulturalnie, to od razu bym usunęła, nie ma problemu. Ale jak wyskakuje z mordą, straszy i oskarża o nieprawdziwe rzeczy, a ja muszę się domyślać, o co jej w ogóle chodzi, to nie mam zamiaru.

Czyli to nie jej mąż-gwałciciel jest odpowiedzialny za traumę jej syna, tylko ja? Nie wiem czy to jego dziecko (po przejrzeniu FB podejrzewam, że ta baba pierworodnego ma z innym ale pewności nie mam) ale jeżeli tak, to synek miał z dwa latka jak tatuś brutalnie gwałcił kobietę z kolegami w lesie. Dziecko przez następne lata swojego życia wychowywało się bez ojca, widując go tylko w pierdlu. Ale przecież tam są sami niewinni, nie?

Co myślicie? Powinnam usunąć ten komentarz z podanymi nazwiskami?
Pobierz kvoka - Tak dialog z fanpage #polskiepato. Ciąg dalszy w komentarzach, polecam doczyt...
źródło: comment_1604667761NVnmvVslSInvWsfwaMugmU.jpg
  • 167
@kvoka te dane są jawne i dostępne dla każdego, więc i Ty na blogu możesz je podawać bez problemu. Ponadto prawo nie działa wstecz, Ty musisz przestrzegać prawa, które obowiązuje w chwili publikacji posta. Teraz możesz napisać ich nazwiska, jeśli za tydzień zmieni się prawo to już nie będziesz mogła, ale te wpisy, które już istnieją były napisane zgodnie z obowiązującym wtedy prawem
No to mówię - pozwać. Nie skazać. Ale co sobie pochodzisz po sądach z kryminalistami to Twoje ( ʖ̯). Psycholi nie brakuje, ile to ja już widziałem pozwów o to, że ktoś się na kogo krzywo spojrzał...


@PiccoloGrande: Pewnie masz rację, Mirku. Ale jeżeli bym się bała, że za byle co ktoś może mnie po sądach ciągać, to nie wyściubiałabym nosa ze swojej nory.
niemniej jednak osobiście usunąłbym ten komentarz, żeby mieć po prostu święty spokój u karyny


@klokupk: Ja mam tyle spamu w komentarzach, że z godzinę musiałabym tego szukać :D Wiesz co, jakby napisała do mnie jak człowiek do człowieka, normalnie, to nie ma problemu. Raz już usuwałam fragment tekstu na czyjąś prośbę. Za passive aggressive i grożenie mi, nie mam zamiaru. Niech się Karyna nie uczy, że w tej sposób się sprawy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kvoka: Jeśli ktoś napisał to w komentarzu, to od tego jest zgłaszanie komentarza przez osobę, która ma jakiś problem.
Nie rób roboty administracji fejsbuka.
@kvoka RSPnTS jest rejestrem publicznym - jawnym. Jawność dokumentów, danych, wizerunków umożliwia Ci jego publikowanie, udostępnianie i osoby umieszczone w takim rejestrze nie mogą pociągnąć Cię do jakiejkolwiek odpowiedzialności (no chyba, że ich tam zwyzywasz), bo ich dane zostały podane do wiadomości publicznej.

Jawne jest np. to kto jest dyrektorem PKS'u w Bydgoszy czy kierownikiem GOPS'u w gminie Lębork. Tak samo jak dane i wizerunki osób w.w.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kvoka: Jezu, po #!$%@? tracisz czas na nią?
Mówisz

Nie podałam nazwiska i jeżeli chce pani pisać o głupotach zamiast odnieść się do faktów to ja nie będę uczestniczyć w tej konwersacji, mam ważniejsze sprawy na głowie

I elo