Wpis z mikrobloga

Tak dialog z fanpage #polskiepato. Ciąg dalszy w komentarzach, polecam doczytać do końca. ( ͡° ͜ʖ ͡°) #rejestrzboczencow

Pani niezbyt bystra, bo z tego co wywnioskowałam nie chodzi konkretnie o mój wpis, bo ja nazwisk nie podałam, tylko jeden z komentarzy pod artykułem, w którym ktoś to zrobił. Dziwne, że Pani nie zorientowała się, że z mojego wpisu jest bezpośrednie przekierowanie do strony jej męża w Rejestrze Sprawców Przestępstw na Tle Seksualnym, gdzie widnieją wszystkie jego dane. Jakby napisała do mnie grzecznie, kulturalnie, to od razu bym usunęła, nie ma problemu. Ale jak wyskakuje z mordą, straszy i oskarża o nieprawdziwe rzeczy, a ja muszę się domyślać, o co jej w ogóle chodzi, to nie mam zamiaru.

Czyli to nie jej mąż-gwałciciel jest odpowiedzialny za traumę jej syna, tylko ja? Nie wiem czy to jego dziecko (po przejrzeniu FB podejrzewam, że ta baba pierworodnego ma z innym ale pewności nie mam) ale jeżeli tak, to synek miał z dwa latka jak tatuś brutalnie gwałcił kobietę z kolegami w lesie. Dziecko przez następne lata swojego życia wychowywało się bez ojca, widując go tylko w pierdlu. Ale przecież tam są sami niewinni, nie?

Co myślicie? Powinnam usunąć ten komentarz z podanymi nazwiskami?
kvoka - Tak dialog z fanpage #polskiepato. Ciąg dalszy w komentarzach, polecam doczyt...

źródło: comment_1604667761NVnmvVslSInvWsfwaMugmU.jpg

Pobierz
  • 167
  • Odpowiedz
@kvoka: Klasyczne #polskiepato ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie wiem tylko, po co w ogóle próbować takiej idiotce coś tłumaczyć ¯\_(ツ)_/¯ przecież to klasyczna madka, która nie przyjmie żadnej informacji, bo ona wie lepiej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
chłoń trochę, nie wyskoczyła z mordą, to normalne że się zdenerwowała. No i czy ludzie muszą płacić za swoje czyny do końca życia?


@PanKompromitacja: Ja to jak najbardziej rozumiem ale ja nie podałam nigdzie jej i jej męża nazwiska. To po pierwsze, po drugie z tego co sprawdzałam, to też komentowała ten wpis na bogu, więc wie o nim od kilu miesięcy, miała czas na ochłonięcie i napisanie do mnie kulturalnej
  • Odpowiedz
oo dzieciakowi nie pomoże w życiu jak go koledzy będą z tym wiązać


@pilot1123: Typ jest w Rejestrze, mieszka w swoim dawnym mieście, więc na 100% wszyscy wiedzą.
  • Odpowiedz
@kvoka: ale może się kiedyś będzie chciał odciąć i przenieść w Bieszczady. Chociaż pewnie i tak jest googlowalny, no ale sam wpis w rejestrze nie wiąże tak dobrze jak szczegółowa historia( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@pilot1123: @kvoka: @kvoka: Moim zdaniem to wygląda tak, że Karyna poznała Pana z Rejestru stosunkowo niedawno, syna miała z poprzedniego związku (musiała bardzo młodo wpaść), z Typem z Rejestru też szybko wpadła, ochajtała się i nie wierzy, w to co ludzie mówią o nim i za co go sąd skazał. Bardzo typowy scenariusz.
  • Odpowiedz
@kvoka: wszystko zostaw. Powinnaś mieć sumienie czyste. Nikogo nie osądzasz tylko ładnie opisujesz słowa sądu, rejestru. Do tych danych każdy ma dostęp. Jaką wersję ma żona, czy tam jaką wpajała dziecku to już jest jej sprawa i jej problem. 3maj się i pisz dalej. Dużo osób czeka na kolejne wpisy.
  • Odpowiedz