Wpis z mikrobloga

Przegrali wybory głównie przez młodych. Widać nic do tych pustych łbów nie dotarło i niczego się nie uczą.


@Amatorro: tak w sumie, to dobrze. Jeśli ci ludzie są niereformowalni z różnych przyczyn, to wymrą na scenie politycznej w sposób naturalny. Gorzej jak po śmierci Kaczyńskiego ktoś młodszy zacznie dbać o PR i będzie gadał te same głupoty, ale ubrane w nowe slogany i poparcie zacznie im rosnąć.
@Norbercikk: To są stare knury z gatunku tych, którym sie wydaje, że jak stary, to od razu mądry, wszystkie rozumy pozjadał, taki wujek Mietek na imieninach po pół litra i z sałatką między resztkami zębów. Ludzie, co jak mieli 18-20 lat, to im w głowie były dupy i wóda, ewentualnie pojechać do remizy na motorynce. W pale im sie nie mieści, że teraz młodzi mają taki dostęp do wiedzy i informacji,
zapijaczony sasin będą darli się na niego - obrażając go


@Norbercikk: zazdroszczę sasinowi tej wyjątkowej spójności, jego twarz,intelekt,kultura i buta dokonale do siebie pasują... zawsze można o człowieku powiedzieć np "brzydki ale miły" czy "może nie najsprawniejszy ale za to bystry"
u sasina "ale" nie ma prawa wystąpić, on jest perfekcyjnie spójny w byciu tragicznym, jedynie pozostaje nam walaszkowanie na jego temat "człowiek o aparycji knura ale za to podobnym intelekcie"