Wpis z mikrobloga

Tak dialog z fanpage #polskiepato. Ciąg dalszy w komentarzach, polecam doczytać do końca. ( ͡° ͜ʖ ͡°) #rejestrzboczencow

Pani niezbyt bystra, bo z tego co wywnioskowałam nie chodzi konkretnie o mój wpis, bo ja nazwisk nie podałam, tylko jeden z komentarzy pod artykułem, w którym ktoś to zrobił. Dziwne, że Pani nie zorientowała się, że z mojego wpisu jest bezpośrednie przekierowanie do strony jej męża w Rejestrze Sprawców Przestępstw na Tle Seksualnym, gdzie widnieją wszystkie jego dane. Jakby napisała do mnie grzecznie, kulturalnie, to od razu bym usunęła, nie ma problemu. Ale jak wyskakuje z mordą, straszy i oskarża o nieprawdziwe rzeczy, a ja muszę się domyślać, o co jej w ogóle chodzi, to nie mam zamiaru.

Czyli to nie jej mąż-gwałciciel jest odpowiedzialny za traumę jej syna, tylko ja? Nie wiem czy to jego dziecko (po przejrzeniu FB podejrzewam, że ta baba pierworodnego ma z innym ale pewności nie mam) ale jeżeli tak, to synek miał z dwa latka jak tatuś brutalnie gwałcił kobietę z kolegami w lesie. Dziecko przez następne lata swojego życia wychowywało się bez ojca, widując go tylko w pierdlu. Ale przecież tam są sami niewinni, nie?

Co myślicie? Powinnam usunąć ten komentarz z podanymi nazwiskami?
kvoka - Tak dialog z fanpage #polskiepato. Ciąg dalszy w komentarzach, polecam doczyt...

źródło: comment_1604667761NVnmvVslSInvWsfwaMugmU.jpg

Pobierz
  • 167
chłoń trochę, nie wyskoczyła z mordą, to normalne że się zdenerwowała. No i czy ludzie muszą płacić za swoje czyny do końca życia?


@PanKompromitacja: Ja to jak najbardziej rozumiem ale ja nie podałam nigdzie jej i jej męża nazwiska. To po pierwsze, po drugie z tego co sprawdzałam, to też komentowała ten wpis na bogu, więc wie o nim od kilu miesięcy, miała czas na ochłonięcie i napisanie do mnie kulturalnej
@kvoka: ale może się kiedyś będzie chciał odciąć i przenieść w Bieszczady. Chociaż pewnie i tak jest googlowalny, no ale sam wpis w rejestrze nie wiąże tak dobrze jak szczegółowa historia( ͡° ͜ʖ ͡°)