Wpis z mikrobloga

Teczowe awatarki juz zrzucily wpis z goracych więc
Ponawiam pytanie, jak tam sprawa wrzucenia Lu ze Stop Bzdurom pod tramwaj? Świadkowie już znalezieni? Nagrania już się pojawiły? Kłamstwa Zarządu Transportu Miejskiego już wyjaśnione?

Bo wiecie, głupio by było, gdyby Lu zrobił/zrobiła (sorry, nie wiem jaki ma zaimek, naprawdę) z siebie przerażoną ofiarę prawicowego terroryzmu, opisał/opisała swoją traumę, Stop Bzdurom zebrało 200 tysięcy, a potem by się okazało, że to wszystko nieprawda.
#stopbzdurom #bekazlewactwa #lgbt #neuropa #pytanie
Macie jeszcze tag do czarnolistowania tylko tych postów: #lustopbzdurom
Pesa_elf - Teczowe awatarki juz zrzucily wpis z goracych więc
Ponawiam pytanie, jak t...

źródło: comment_1604572416NOCV6OTdh8qK27jvco7bfP.jpg

Pobierz
  • 34
@Pesa_elf: Wut? Nie wiem, o co chodzi, coś tam mi mignęło, że ktoś niby kogoś wepchnął pod tramwaj, a potem się to okazało nieprawdą. I tyle. Natomiast widzę to już dziś chyba trzeci raz, więc serio, jeśli nie daje Ci to spać po nocach albo nie wiem, odczuwasz potrzebę podniecania się tym co pół godziny, to może psychiatra - nieleczona nerwica prowadzi do depresji. Pozdrawiam.
@Pesa_elf: Robiłbyś też takie wpisy o "zamachu smoleńskim"? Masz rację, takie rzeczy trzeba przypominać.

Bo wiesz, głupio by było, gdyby PiS zrobił/zrobiła (sorry, nie wiem jaki ma zaimek, naprawdę) z siebie przerażoną ofiarę Tuska i Putina terroryzmu, opisał/opisała swoją traumę, PiS na trumnach zrobił kampanie, a potem by się okazało, że to wszystko nieprawda.