Wpis z mikrobloga

Jak poderwać (???) mężczyznę?

Jak to się robi?

(Czuję się jakbym pisała list do Bravo... XD)

Od jakiegoś czasu przychodzi do mnie na korepetycje z języka pewien całkiem fajny facet. Z zajęć na zajęcia coraz bardziej mi się podoba i nie wiem co z tym fantem zrobić, jak się w ogóle do tego zabrać i czy w ogóle się do tego zabierać. Przede wszystkim najpierw chciałam wybadać czy kogoś ma, ale ogólnie mało o sobie mówi a na wszystkie pytania, które zadaję odpowiada "ze znajomymi". Wiem, że mogłabym zapytać wprost, ale na razie nie było tematu, w który mogłabym sprytnie wpleść to pytanie a tak z dupy to trochę głupio.

Niestety jestem w opór nieśmiała i prędzej pozwolę się pociąć na kawałki niż pierwsza dam po sobie poznać, że ktoś mi się podoba i nie chodzi o to, że mi korona z głowy spadnie. Raczej to kwestia potwornego wstydu i strachu przed odrzuceniem budowanego od dzieciństwa. Oraz braku umiejętności i wiedzy jak to się robi. Z takich "miłosnych" historii to na przykład w liceum przez 2 lata byłam potwornie zakochana w koledze z klasy, ba, w koledze z ławki, ale nie dałam po sobie niczego poznać chociaż usychałam z miłości. :D

Jedyne czego bym chciała to po prostu pospędzać z nim trochę więcej czasu, bo te zajęcia mijają mi strasznie szybko i czuję niedosyt. Po prostu dobrze się na nich bawię. Z tygodnia na tydzień odkrywam, że ma coraz więcej cech, które mi odpowiadają i bardzo ciekawi mnie jako człowiek, więc niekoniecznie w tym momencie chodzi o zaciągnięcie kogoś do łóżka a o nawiązanie jakiejkolwiek innej relacji niż uczeń-nauczycielka.

Jakieś rady?

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #rozowepaski #niebieskiepaski #przegryw #zwiazki #tinder #pytanie
  • 142
Raczej to kwestia potwornego wstydu i strachu przed odrzuceniem budowanego od dzieciństwa. Oraz braku umiejętności i wiedzy jak to się robi


@pregunta: To teraz wiesz, jak wygląda życie większości facetów ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jeżeli czujesz duże opory, to możesz zacząć od uśmiechania się do niego i dłuższych spojrzeń, może podłapie o co chodzi. Te korepetycję są sam na sam w Twoim mieszkaniu?