Wpis z mikrobloga

@Pegos dzięki za komentarz, Kolego. Jak wspomniałem, nie znam się na tym, wydaje mi się jednak, że istotny jest tu efekt skali. Nagle (nie jest to niespodziewane, ale wyjątkowe) trzeba obskoczyć całą aglomerację (przystanki wszystkich zmienionych linii). Nie można tego rozciągnąć w czasie, bo informacja musi być ogłoszona przed zmianami, ale niezbyt wcześnie, bo ludzie zaczną się mylić z rozkładami. Wyobrażam sobie, że transport miejski nie utrzymuje etatów na takie sytuacje, tylko
Milion to dla ludzi kosmiczne pieniądze ale jeśli ktoś pracował w firmie większej niż żabka na rogu a nie mówiąc o mieście - firmie warszawa to wie że koszty wszystkiego mnożą się bardzo szybko, nawet jeśli coś się wydaje pierdołą i 'ja bym zrobił to za stówkę'. Ile jest warta komunikacja miejska rocznie w wawie?
@ejdaniel: wzajemnie rzucają sobie kłody pod nogi, wybory z kolei nie odbyły się ze względu na opozycję która przy 50 chorych chciała stan klęski wprowadzać, z perspektywy czasu to wybory w maju byłby bezpieczniejsze niż te późniejsze
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Borciuch: No nie uzyskał, ale nie ładnie go oskarżać, że zrobił to bez pytania. Można się czepiać, że bez uzyskania odpowiedzi, można się zastanawiać nad kwotą, ale bądźmy precyzyjni: nie bez pytania.
@Pegos: Chyba nie, bo nie chodzi tylko o to jak się poruszać, ale również tematy typu oznakowanie, obarierkowanie, policja i służby porządkowe a to wszystko w machinie biurokratycznej nawet jak kopiuj-wklej, swoje procedury przechodzi
Zabezpieczenie pieniędzy na nadgodziny/dodatkowych motorniczych i kierowców.


@Psycho_man: No co Ty, on przyzwyczajony ze w Januszexie się mówi dzień wcześniej o nadgodzinach i jak pan każe to się przychodzi. A jak odwołane to #!$%@?. ( ͡° ͜ʖ ͡°)