Wpis z mikrobloga

Zakładając optymistyczny scenariusz że Pis odejdzie albo umrze.
Na kogo mam głosować jeśli:
- chce niskich podatków
- jasnych prostych przepisów 0 biurokracji
- popieram aborcje
- popieram LGBT jako związki, odwiedzania w szpitalach ale nie uznaje parytetów czy #!$%@? płci i zaimków?
- chce legalizacji narkotyków chociaż marihuany ale jeśli ktoś coś po nich przeskrobie sroga kara
- ogólna wolność gospodarcza i społeczna
trochę #libertarianizm
Zatem pis odchodzi na kogo mam głosować, kto jest temu najbliższy teraz?
Bo już wiadomo że #konfederacja odpada xD
#pytanie
  • 259
@czynastolatek: z lgbt też średnio stoją chyba, aborcją i bardzo wspierają kościół.
Sam jestem wierzący ale to nie znaczy że Kościół powinien wchodzić z butami do rządzenia państwem i otrzymywać pieniądze.
Konfederacja jeśli chce się wybielić powinna teraz cały czas głośno napierdzielać - popełniliśmy błąd z aborcją skupmy się na gospodarce i próbować forsować "paróweczki" xD
@fiku_miku: Moim zdaniem ma, dla wielu Polaków też :D
@Albus-Mumblecore: Zatem zagłosuje na
@czynastolatek:

Nie. Chcą pełnej równości, w przeciwieństwie do poostałych partii.


Wprowadzając penalizację homoseksualizmu, zakazując demonstrowania osobom homoseksualnym i zakazując pracowania np. jako trener sportowy?

Szkoda tylko, że pozostałe partie wolą wyzywać ich od faszystów, zamiast się pod czymś takim podpisać.


W działaniach, których nie podjęli? Jak można podpisać się pod czymś, co nie istnieje? Minął rok, a o tym żeby zbierali podpisy pod ustawą ani widu, ani słychu. Puste gadanie.

Lol,
@DzikiBomber: z tych, którzy byli do wyboru odpowiadał mi najbardziej, zarówno na debatach mówił rzeczy, z którymi z większością się zgodziłam i w latarniku był u mnie na pierwszym miejscu, niewiele ponad 70% odpowiedzi było zgodnych. Miałam nie głosować żeby ktoś mój głos za*ebał i być bierna?¯\_(ツ)_/¯
@S7-1500: @dojcz_szpreche_nicht: wiem i mi się to nie podoba. Ale w kwestii tego, czemu go wybrałam to masz parę zdań powyżej.
@Niebadzlosiem: Nie ma takich. I chyba nigdy u nas nie było. Po prostu zagłosuj na tego kto jest najbliższy temu wszystkiemu. Ja niestety zauważyłem, że większość myśli, że jak odsuną PiS od władzy i zacznie rządzić KO to się coś zmieni. No zmieni się tylko tyle, że usadzą swoich ludzi w TVP i będą tam mówić to samo co w TVNie, wiec nie będzie problemu.
@Niebadzlosiem: taka partia nigdy nie powstanie, lewica razem z przywilejami niektórych osób chce dobrać się także do portfeli i redystrybucji kasy.
Nie zauważyłeś że za każdym razem kończy się to jakimiś programami gdzie trzeba wydać kasę z budżetu państwa? Teraz chcą darmowych podpasek i antykoncepcji. Jak wejdzie lgbt to będzie darmowa terapia hormonalna, UBI stoi w kolejce ale to na końcu.