Wpis z mikrobloga

@rudeiczarne: Halo Mireczki i Mirabelki!

Jakis czes temu obwieszczaliśmy Wam, że zakwalifikowaliśmy się do Turystycznych Mistrzostw Blogerów. Wiekszą część października, spedzilismy zbierając ciekawe materiały z Podkarpacia, niejednokrotnie kopiąc znacznie głebiej i odkrywając miejsca poza szlakiem.

Tak też było podczas zbierania materiału na Temat wysiedlonych wiosek w Bieszczadach - była to dla nas jedna z najciekawszych, tajemniczych i najpiekniejszych krajobrazowo lekcji historii. Temat zdecydowanie wart szerokiej uwagi!

OPUSZCZONE WIOSKI W BIESZCZADACH - jedno z najbardziej tajemniczych i magicznych miejsc na południu Polski. Szlak, który sam w sobie jest niesamowitą lekcją historii, wędrówką przez lata świetności tych zakątków, ale także przez chwile, kiedy nagle zapadła głucha cisza.

Koniecznie zajrzyjcie na nasz znalezisko i wykopcie jeżeli sie podoba :)

Opuszczone wioski w Bieszczadach - gdzie natura ukryła tajemnice Podkarpacia

#rudeiczarne #polska #bieszczady #gory #historia #podroze #ciekawostkihistoryczne #ciekawostki #fotografia #tajemnice #podrozujzwykopem #zwiedzajzwykopem
rudeiczarne - @rudeiczarne: Halo Mireczki i Mirabelki!

Jakis czes temu obwieszczal...

źródło: comment_1603962342mrjy3YrUXanai8HU4zDvAQ.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
wykopane, zaplusowane. bardzo ciekawy artykuł i świetne zdjęcia. bieszczadzkiego worek i Lutowisk znałem, reszta bardzo mnie zainteresowała, z pewnością odwiedzę. jeżeli interesuje was historia Bieszczad zapraszam do obserwowania tagu #zakapior jeżeli wszystko pójdzie dobrze to wkrótce podzielę się na nim z wami ciekawym materiałem
  • Odpowiedz