Wpis z mikrobloga

@barystoteles: Dzięki za informację o tym, że TK może zmienić swoje orzecznictwo.

ten konkretny nie był


@barystoteles: No też właśnie. Dlatego nieuprawionym wydaje się być twierdzenie, że wcześniejsze orzecznictwo sankcjonowało ten zapis.
Tak samo jak obecny wyrok w żaden sposób nie sankcjonuje prawa o aborcji w przypadku zgwałcenia. Co więcej, biorąc pod uwagę obecny wyrok, wniosek o zbadanie punktu o aborcji w przypadku zgwałcenia najprawdopodobniej również zostałby rozpatrzony pozytywnie. Po
@Jestembogaty: tiaaaa... gospodarka, gospodarka ale do zajmowania się waginami kuce z Konfy pierwsi.
Wkurzony jestem bo też mnie oszukali na to słodkie pierdzenie o wolnym rynku (ale tylko rynku, prawa obywatelskie mamy w dupie :) ) a jak przyszło co do czego jeden wielki festiwal zamordyzmu.
Nieważne jakie fikołki będziesz robić, ja na zawsze zapamiętam ich tweety po wyroku TK.
Na śmietnik historii!
I nie wyjeżdżaj mi z #!$%@? dla gimbazy
@TestoDepot przykładem partii o której mówisz był Ruch Palikota w wyborach 2011.

Pamiętam slynna debate Korwin vs Palikot gdzie obaj mieli bardzo podobne poglądy na gospodarkę ale różnili się w sprawach obyczajowych. Jeden był konserwa a drugi liberałem.

Niestety później w sejmie zamiast zacząć gadać o gospodarce to tylko rozkręcali inby światopoglądowe więc już potem w żadnych wyborach nie przekroczyli progu
Pobierz
źródło: comment_1603882770NeDcivb7i9pJ5ZIwgpDLgg.jpg
@Pogromca_glupoty_dwa: Ty musisz mieć chyba ujemne IQ jeśli nie wiedziałeś o tym, że Konfederacja jest anty aborcyjna i teraz czujesz się przez to wielce poszkodowany mimo, że ich liderze od lat mówią, że są za zakazem aborcji. Głosować na kogoś i nie znając tego kogoś poglądów, to już wyższy poziom #!$%@?. A głosować na kogoś i mieć do niego pretensję, że realizuje swój program, to już kwadrat #!$%@?.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@szpongiel: może dlatego nie przeszkodziło, że również klub pis poparł i zebrała się większość? a jak dają ustawy dot. gospodarki to wszyscy głosują przeciw ?

@jakostobedzie: a dawali?
Wiesz, nie oczekuję nawet ze z miejsca w 12 przeforsują jakieś zmiany ale działać w temacie gospodarki mogą na różne tak aby ta działalność była widoczna.