Wpis z mikrobloga

  • 297
@rorf46 ale o co wam chodzi? Każde głosowanie jest wolnorynkowe. Co oni mają zrobić? Mają tylko kilka glosow. Ten transparent jest tak skrajnie glupi, że to niesamowite.
  • Odpowiedz
ale o co wam chodzi?


@matinho10: O to, że Konfederacja robi zamordystyczny gnój w sprawach obyczajowych, zamiast skupić się na gospodarce, jak niektórzy ich wyborcy by tego chcieli. Partia nacjonalistycznych miernot, obrali właśnie kurs na śmietnik historii.
  • Odpowiedz
ale o co wam chodzi? Każde głosowanie jest wolnorynkowe. Co oni mają zrobić? Mają tylko kilka glosow. Ten transparent jest tak skrajnie glupi, że to niesamowite.


@matinho10: Tłumaczę i objaśniam:

Konfederacja bredzi o tym że gospodarka jest najważniejsza i na niej należy się skupić, po czym zajmują się w swojej pracy głównie tematami światopoglądowymi nie mającymi nic wspólnego z wolnością, a temat gospodarki wykorzystują tylko w przypadku gdy chcą zdyskredytować
  • Odpowiedz
Przecież konfederacja ma jasne stanowisko w sprawie aborcji xd nie wiem dlaczego to zdziwienie.


@Androo: Przeczytaj jeszcze raz kucu i dopiero się odnieś, bo do sedna mojej wypowiedzi jeszcze daleko.
  • Odpowiedz
ale o co wam chodzi? Każde głosowanie jest wolnorynkowe.


@matinho10: iksde. Oficjalnie twierdzą, że mają wolną wolę w głosowaniach, w rzeczywistości w sprawie wniosku do TK zachowali się jak rasowa partia wodzowska kierująca się dyscypliną partyjną.
  • Odpowiedz
@barystoteles: Chciałem nadmienić, że były prezes TK, powiązany z PO Andrzej Rzepliński również podziela zdanie Julii Przyłębskiej (tej z PiS, złej). Sam mówi "Aborcja to zabójstwo" i wydałby takie samo orzeczenie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@rorf46: tak się kończy układanie się z narodowcami :-) Zaprawdę, powiadam wam, nigdy, ale to #!$%@? nigdy nie podawajcie ręki narodowcom, nie wchodźcie z nimi w interesy, w żadne układy - nie ma głupszej i bardziej niegodnej wykształconego człowieka ideologii niż nacjonalizm.
@panropuch:
  • Odpowiedz
@lizakoo: porównujesz sędziego TK do osoby zasiadającej w tym organie nielegalnie. BTW jakoś ta opinia Rzeplińskiego nigdy nie przybrała formy orzeczenia stwierdzającego niezgodność dotychczasowych przepisów z Konstytucją ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@mojemirabelki: PO to kto? Nie wiem co to znaczy chadecy (,)

Ja tylko pokazuje, że te krzyki w związku ze zmianą prezesa rzewnie rozchodzące się pod hasłem KON-STY-TU-CJA lub jak kto woli OTUA to tylko ból dupy, że ich partyjniak nie siedzi na stołku. Jakoś teraz zła ta konstytucja, może mogli tak głośno nie krzyczeć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz