Wpis z mikrobloga

@barystoteles: może dlatego, że nikt wtedy nie zagłosował za tym aby TK to sprawdziło? Czyżby nie chcieli, bo KON-STY-TU-CJA była jawnie łamana, ale na naszą korzyść? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@matinho10: na pewno transparent jest mądrzejszy niż wyborcy konfituracji, baaa pusta kartka jest mądrzejsza i ma więcej sensownych rzeczy do powiedzenia niż konfituracja i jej wyborcy
  • Odpowiedz
może dlatego, że nikt wtedy nie zagłosował za tym aby TK to sprawdziło? Czyżby nie chcieli, bo KON-STY-TU-CJA była jawnie łamana, ale na naszą korzyść? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@lizakoo: o czym ty mówisz? Jest szereg wcześniejszych wyroków TK sankcjonujących wcześniejszy stan rzeczy zresztą na tej podstawie przez lata przerywano ciąże na trzech a nie dwóch przesłankach. Poza tym nie czarujmy się, art. 38 Konstytucji został napisany
  • Odpowiedz
O to, że Konfederacja robi zamordystyczny gnój w sprawach obyczajowych


@johny-kalesonny: Ja rozumiem jechanie po Konfederacji, ale oni nie mają żadnej mocy sprawczej. Nawet te podpisy pod wnioskiem do TK złożyli na samym końcu, jak już była tam wymagana ich liczba, z tego co kojarzę.

w sprawie wniosku do TK zachowali się jak rasowa partia wodzowska kierująca się dyscypliną partyjną.


@barystoteles: Ale skąd wniosek o dyscyplinie partyjnej. Czy to takie
  • Odpowiedz
Ja rozumiem jechanie po Konfederacji, ale oni nie mają żadnej mocy sprawczej. Nawet te podpisy pod wnioskiem do TK złożyli na samym końcu, jak już była tam wymagana ich liczba, z tego co kojarzę.


@ZygmnuntIgthorn: I jednocześnie składali wcześniej podobny zamordystyczny projekt. To są szkodniki
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 16
@ZygmnuntIgthorn: Dokładnie mireczku.
Wiele razy się leawki rzucali że co to za partia ta Konferencja że jeden głosuje tak, a inny inaczej.
Po drugie najpierw gadanie że w 11 posłów nic nie mogą, a teraz POTĘŻNA Konfederacja publikuje wyrok TK

Co do gospodarki: powiedziano w piśmie:

I rzekł Janusz:

Zburzcie gospodarkę, a ja w 2 tygodnie ją odbuduję

Księga Ozjasza 14-88 ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡
  • Odpowiedz
Ja rozumiem jechanie po Konfederacji, ale oni nie mają żadnej mocy sprawczej. Nawet te podpisy pod wnioskiem do TK złożyli na samym końcu, jak już była tam wymagana ich liczba, z tego co kojarzę.


@ZygmnuntIgthorn: Tekst w stylu "Podpisali ale się nie cieszyli" XD

Bo, jako rzecze Korwin, gospodarkę da się naprawić w dwa tygodnie, ale nic to nie da jak naród będzie zepsuty. ( ͡° ͜ʖ ͡°
venividi - > Ja rozumiem jechanie po Konfederacji, ale oni nie mają żadnej mocy spraw...
  • Odpowiedz
Tekst w stylu "Podpisali ale się nie cieszyli" XD


@venividi: No tu akurat podpisali, a potem cieszyli się jak głupi ¯\_(ツ)_/¯

Mi chodzi tylko o ten jeden drobiazg, że niektórzy starają się przypisywać Konfederacji sprawstwo w tej sprawie.
  • Odpowiedz
Ja rozumiem jechanie po Konfederacji, ale oni nie mają żadnej mocy sprawczej


@ZygmnuntIgthorn: Dokładnie tak, jak reszta opozycji, ale nie przeszkadza to Konfederacij wieszać na innych partiach psów za skupianie się na nie-tych-problemach-co-trzeba. Czy naprawdę tak ciężko zrozumieć sedno wpisu?

A brzmi to jeszcze śmieszniej jak się przypomni z jaką dumą kuce podkreślały, że konfederacja głosowała przeciwko podwyżkom uposażeń w sejmie ( ͡° ͜ʖ ͡°) No i
  • Odpowiedz
Mi chodzi tylko o ten jeden drobiazg, że niektórzy starają się przypisywać Konfederacji sprawstwo w tej sprawie.


@ZygmnuntIgthorn: Ale to że ich głos nie zaważył wcale nie oznacza że nie lobbowali za wprowadzeniem tej ustawy, nie popierali i nie wprowadzali do sejmu Godek ani nie wspierali szurskich organizacji pokroju Ordo Iuris.

Przyczynili się do tego orzeczenia tak samo jak pisowcy, więc nie rób fikołków że nie ma w tym ich winy,
  • Odpowiedz