Wpis z mikrobloga

może dlatego, że nikt wtedy nie zagłosował za tym aby TK to sprawdziło? Czyżby nie chcieli, bo KON-STY-TU-CJA była jawnie łamana, ale na naszą korzyść? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@lizakoo: o czym ty mówisz? Jest szereg wcześniejszych wyroków TK sankcjonujących wcześniejszy stan rzeczy zresztą na tej podstawie przez lata przerywano ciąże na trzech a nie dwóch przesłankach. Poza tym nie czarujmy się, art. 38 Konstytucji został napisany
O to, że Konfederacja robi zamordystyczny gnój w sprawach obyczajowych


@johny-kalesonny: Ja rozumiem jechanie po Konfederacji, ale oni nie mają żadnej mocy sprawczej. Nawet te podpisy pod wnioskiem do TK złożyli na samym końcu, jak już była tam wymagana ich liczba, z tego co kojarzę.

w sprawie wniosku do TK zachowali się jak rasowa partia wodzowska kierująca się dyscypliną partyjną.


@barystoteles: Ale skąd wniosek o dyscyplinie partyjnej. Czy to takie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 16
@ZygmnuntIgthorn: Dokładnie mireczku.
Wiele razy się leawki rzucali że co to za partia ta Konferencja że jeden głosuje tak, a inny inaczej.
Po drugie najpierw gadanie że w 11 posłów nic nie mogą, a teraz POTĘŻNA Konfederacja publikuje wyrok TK

Co do gospodarki: powiedziano w piśmie:

I rzekł Janusz:

Zburzcie gospodarkę, a ja w 2 tygodnie ją odbuduję

Księga Ozjasza 14-88 ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡
Ja rozumiem jechanie po Konfederacji, ale oni nie mają żadnej mocy sprawczej. Nawet te podpisy pod wnioskiem do TK złożyli na samym końcu, jak już była tam wymagana ich liczba, z tego co kojarzę.


@ZygmnuntIgthorn: Tekst w stylu "Podpisali ale się nie cieszyli" XD

Bo, jako rzecze Korwin, gospodarkę da się naprawić w dwa tygodnie, ale nic to nie da jak naród będzie zepsuty. ( ͡° ͜ʖ ͡°
Ja rozumiem jechanie po Konfederacji, ale oni nie mają żadnej mocy sprawczej


@ZygmnuntIgthorn: Dokładnie tak, jak reszta opozycji, ale nie przeszkadza to Konfederacij wieszać na innych partiach psów za skupianie się na nie-tych-problemach-co-trzeba. Czy naprawdę tak ciężko zrozumieć sedno wpisu?

A brzmi to jeszcze śmieszniej jak się przypomni z jaką dumą kuce podkreślały, że konfederacja głosowała przeciwko podwyżkom uposażeń w sejmie ( ͡° ͜ʖ ͡°) No i
Mi chodzi tylko o ten jeden drobiazg, że niektórzy starają się przypisywać Konfederacji sprawstwo w tej sprawie.


@ZygmnuntIgthorn: Ale to że ich głos nie zaważył wcale nie oznacza że nie lobbowali za wprowadzeniem tej ustawy, nie popierali i nie wprowadzali do sejmu Godek ani nie wspierali szurskich organizacji pokroju Ordo Iuris.

Przyczynili się do tego orzeczenia tak samo jak pisowcy, więc nie rób fikołków że nie ma w tym ich winy,