Wpis z mikrobloga

@a-duRRud-a:

przedsiębiorców też bez problemu rozgonili, a feministek nie ruszają... to co nieprawdziwego powiedział?

@xHershelx: Może chodzi o skale protestów ? Dwa protesty w jednym miejscu, kontra dużo protestów w różnych miastach i miasteczkach.

@a-duRRud-a: nie, Kaczyńskiemu chodzi jedynie o skłócenie Polaków i wprowadzenie tematu zastępczego, aby przykryć nowe obostrzenia, deficyt i podatki wprowadzane w okresie pandemii.


Myślę, że jednak dobrze i na temat odpisałem. Skala protestów nie jest
@PiccoloGrande: ale w zasadzie to, niezależnie od poglądów, powinni rozganiać oba. Mamy czerwoną strefę w całej Polsce, codziennie jest więcej zakażeń, nie ma respiratorów, ani miejsc w szpitalach, a ludzie świadomie się zbierają w wielkie grupy. Wiem, że to są młodzi ludzie, którzy mają mniejszą szansę zachorować, ale tak czy tak, nie jest to odpowiedzialne zachowanie.
przecież konfederacja powstała w tamtym roku, wiec jak mogłeś „tyle lat głosować”?


@przeczki: Mam w santanderze 10 letnie konto pomimo, ze dopiero 2-3 lata temu wszedł na polski rynek. Przedtem nazywał się BZWBK i to był jeden #!$%@?

To że korwin i okoliczne szury robiły rebranding 4 razy w trakcie jednej kadencji to nie znaczy ze ktoś nie mógł kilka lat na te potworki głosować.

Konfa różni sie jedynie tym że