Wpis z mikrobloga

Do pajaców, którzy śmieją się z chłopaków, którzy chodzą na protesty.
Niektórzy w życiu mają szerszą perspektywę, mają dziewczyny, żony a w przyszłości być może i córki.
Sam dzisiaj wybiorę się z moją dziewczyną na protest ponieważ chciałbym abyśmy MIELI WYBÓR w przypadku gdyby na etapie badań prenatalnych zostały stwierdzone wady płodu.

#protest
  • 275
oczywiście, to ukazuje o co tak naprawdę dziewczynom chodzi, dopiero seks ich wzburza, resztę spraw mają gdzieś, zwłaszcza problemy mniej cwanych mezczyzn


@Rumix24: Weź mnie oświeć jakie są problemy tych słabszych mężczyzn o których piszesz, które wymagają zrywu narodowego i manifestacji na ulicach. Chętnie się dowiem.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bodziodestruktor: jasne, jest tylko jeden problem - w obecnych czasach nie mamy lepszej alternatywy. Myślę, że wyrażanie sprzeciwu w inny sposób niż "raz a dobrze" po prostu przejdzie bez echa i będzie jak w memie '[...] i po rewolucji'. Przechodziliśmy w ten sposób już obok wielu spraw. Może to nie idealny czas na takie rzeczy ale nie wiemy czy doczekamy lepszego.
@kosaml: Twój błąd polega na tym, że zakładasz, że jest jakieś wyjście, gdy w obecnej sytuacji go nie ma. Oczywiście mam na myśli wyjście, żeby osiągnąć jakąś korzyść lub zrealizować cel.

PIS ma wszystkie asy w rękawie i ta sprawa dla ludzie na ulicach jest przegrana, protesty mogą sobie być na dziesiątki tysięcy ludzi, ale nadal nie zmienią porządku prawnego, a dają rządowy uniwersalne wymówki do wszystkiego. Tak wygląda prawdziwa polityka,
@Ganicjusz: Żaden fikołek. Po prostu jeśli mężczyzna nie chce być dawcą spermy wystarczy, by był obecny przy kobiecie w trakcie ciąży, przy porodzie a później by brał aktywny udział w wychowaniu dzieci. To zależy od mężczyzny.
@weerwer: różnica jest taka, że chłopak nie jest hipokryta i nie mówi że nie liczy się wygląd, natomiast dziewczyny czy julki kreują się na cudowne, mile i empatyczne a jest zupełnie na odwrót, i oczywiście nie patrzą na wygląd i lubią miłych i spokojnych
@Rumix24: Kobiety, które ja znam wprost mówią, że wygląd jest ważny. Więc nie wiem, o co chodzi. Także ma żona zawsze mówi, że wybrała mnie na początku ze względu na mój wygląd. Oczywiście później zaczęły wchodzić z grę też inne aspekty mej osoby. Przecież to oczywiste, że na początku wygląd decyduje, bo niby co? Więc trzeba być naiwnym, by sądzić, że wygląd nie ma znaczenia.
Po prostu jeśli mężczyzna nie chce być dawcą spermy wystarczy, by był obecny przy kobiecie w trakcie ciąży, przy porodzie a później by brał aktywny udział w wychowaniu dzieci. To zależy od mężczyzny.


@weerwer: to kobieta decyduje czy będzie brać aktywny udział, nie ma żadnego wpływu na przebieg ciąży, ani nawet na uznanie go ojcem przy porodzie, chce dziecko czy nie - jest skazany na decyzję matki, co prowadzi do takich
@weerwer: więc należy przestać uprawiać lewackie ble ble, że kobiety to empatyczne i mile anioły, tylko mówić, że są wyrachowane, cwane i zazdrosne, nic dziwnego że w czasie wojny światowej najokrutniejsze tortury stosowały kobiety np miażdżenie jąder, płeć empatyczna nie ma co
@Ganicjusz: Ty chyba mówisz o jakichś skrzywionych relacjach. Normalnie kobieta cieszy się, gdy ojciec dziecka uczestniczy (na ile może) w ciąży, bo to daje jej wsparcie itd. Na przebieg ciąży to akurat nikt nie ma wpływu. A co do uznawania mężczyzny za ojca dziecka przy porodzie? No zaraz, ale o czym my mówimy? W normalnej sytuacji (a jest ich przeważająca większość) nikomu w ogóle coś takiego nie przychodzi do głowy. Nie
@Rumix24: ja widzę, że Ciebie nic nie przekona, żadne racjonalne argumenty. Jesteś zamknięty w swoich przekonaniach, które uznajesz za jedyne słuszne i nic do Ciebie nie dociera. Generalizujesz na podstawie pojedynczych sytuacji, bo jakaś cwaniara odrzuciła Twoje amory. Uważasz swoją matkę/babcię/siostrę/przyjaciółkę za nieempatyczną, okrutną i tępą Julkę? Bo skoro tak piszesz o kobietach to wynika z tego, że tak.
@Rumix24: I należy przestać uprawiać prawackie ble ble, że mężczyźni to tacy wspaniali bohaterowie ze skrzydłami husarskimi na plecach. Tylko powiedzieć, że są egoistyczni, tchórzliwi, słabi. Płeć honorowa nie ma co. Wbijanie butelek w pochwy - czyn bohatera w trakcie wojny.
@Rumix24: No z tym lepiej np. w życiu społecznym to bym nie przesadzał. Np. normą u nas jest, że mężczyzna pracuje. A jeśli kobieta pracuje to jeszcze oczywistym jest, że prowadzi dom. Bo mężczyzna raczej nie odkurzy, nie ugotuje, nie pozmywa, nie upierze. Czy Ty to robisz?
@weerwer: Właśnie, dlatego nie rozumiem dlaczego teraz używany jest termin piekło kobiet a wcześniej nie był. Oczywiście jest to napewno cięższe dla matki bo ona to w sobie odczuwa. Jednak jeśli chodzi o ten slogan to dotyczy on zablokowania prawa wyboru, a to przysługuje zarówno matce jak i ojcu, wiec nie jest to tylko piekło kobiet jak to sobie feministki przypisują.
Narazie są granice otwarte. Napisz czy za miesiąc pojedziesz sobie do Czech.

@Togira_Ikonoka: Ale ty masz świadomość, że sytuacja z koronowirusem to nie jest standard? Przed nim granice były otwarte od 89 roku i z końcem koronowirusa znowu będzie można sobie jeździć na skrobanki od słowacji po niemcy. Gadanie o aborcji przez pryzmat koronowirusa to robienie #!$%@? z logiki.

kobiety chcą to robić legalnie a nie kombinować.


No tak. Wyjazd do
A do roku 89 granice były zamknięte. Skąd pewność ze to zamknięte granice to aberracja a nie na odwrót? Nie rozumiem co ma do tego urlop. Tego kombinowania jest za dużo. Okej ogarniemy w większości takie sytuacje. Ale po co ? Można to zrobić w sposób cywilizowany jak inne państwa. Można też być za ochroną życia w inny sposób niż przymus i kary.
@resztynietrzeba: Oczywiście można kruszyć kopie o nazewnictwo. Tylko czy to jest najistotniejsze? O urażoną dumę męską, że nas pominięto w nazewnictwie? Nie chodzi o istotę problemu? O to, że w naszym państwie obowiązuje system ograniczający wolność jednostek i ten system jest jeszcze obecnie zaostrzany? A tak już poza tym, to fizyczny aspekt ciąży jest #!$%@?. Widziałem, jak kobieta męczy się w trakcie ciąży fizycznie i psychicznie, jaki odczuwa ból przy porodzie.
@weerwer: pewnie mi nie uwierzysz, ale tak robię to, przecież ładną dziewczyna ma obecnie życie na poziomie trudności samouczka w simsach 1,nawet brzydkie na tinderze maja bogatych czadow
Sam dzisiaj wybiorę się z moją dziewczyną na protest ponieważ chciałbym abyśmy MIELI WYBÓR w przypadku gdyby na etapie badań prenatalnych zostały stwierdzone wady płodu.


@Warcomx: Hola hola, akurat ty będziesz miał #!$%@? do gadania, co najwyżej twoja dziewczyna może coś zdecydować. Nie wiadomo, czy w ogóle to dziecko będziesz mógł w ogóle wychowywać - po raz kolejny to tylko jej kaprys i decyzja. Na pewno za to twoja rola będzie
ym rządzący już po prostu przegieli pałe. Nie mam dziewczyny, nie planuje mieć dzieci, ale jestem zwyczajnie wpiurwiony ta sytuacja i dziś idę wyrazić swoją frustracje


@TheXArczi: idź idź a jak będziesz wracał to weź mi piwo i duże frytki

@bodziodestruktor: w punkt - brawo
niech sobie chodzą, trochę ruchu nikomu nie zaszkodzi, do tego zawsze to jakaś interakcja z innymi ludźmi czego nam brakuje :)
@weerwer: Oczywiście, że nic miłego i ja bardzo za to je szanuje i tez nie mam problemu z nazewnictwem. Wspieram po prostu rodziny a nie feministki, które z nienawiścią podchodzą do facetów, a reszcie normalnych kobiet robią wodę z mózgu. Warto sobie obejrzeć relacje z takich strajków, albo pójść i usłyszeć co one tam #!$%@?ą za głupoty, część nawet nie wie o co walczy.
@Rumix24: Jezu, tinder to nie jest cały świat, to jest wirtualna rzeczywistość. Życie realne wygląda inaczej. Ludzie mają różne życia, łatwe, trudne. Płeć niewielkie ma tu znaczenie.
@weerwer: problem w tym, że na tinderze to są dziewczyny, które codziennie mijasz na ulicy, to nie są jakieś kosmitki, które przyleciały z Saturna znaleźć tutaj chłopaka poprzez tindera, tak samo nazisci to byli Niemcy, a nie jacyś przybysze, którzy spadli z księżyca