Wpis z mikrobloga

Do pajaców, którzy śmieją się z chłopaków, którzy chodzą na protesty.
Niektórzy w życiu mają szerszą perspektywę, mają dziewczyny, żony a w przyszłości być może i córki.
Sam dzisiaj wybiorę się z moją dziewczyną na protest ponieważ chciałbym abyśmy MIELI WYBÓR w przypadku gdyby na etapie badań prenatalnych zostały stwierdzone wady płodu.

#protest
  • 275
@Warcomx: I co konkretnie chcesz osiągnąć? Ale tak konkretnie? Obalić rząd? Wprowadzić na kolanie ustawę? Unieważnić wyrok TK? Potrafisz to zdefiniować?

Bo PIS już znalazł winnego liczby zakażeń (Wy), więc już jest sprawca zapaści służby zdrowia (no my się przygotowaliśmy, ale oni tysiącami wychodzili na spotkania zamiast siedzieć w domu). Do tego od czwartku klepnęli parę gównianych rzeczy, o których nikt nie mówi, bo w TV są protesty i tak samo
@Warcomx: ja sie tylko boję covid, dlatego nie jestem wielkim zwolennikiem protestów.
Żeby nie było pisu nie cierpię. Boję się tylko, że się szybko nie poddadzą.

Jak ja bym był na ich miejscu, to pewnie bym kasę trzymał na różnych kontach zagranicznych i już miał gdzieś dom za granicą, jak się zrobi w Pl gorąco.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 46
Sam dzisiaj wybiorę się z moją dziewczyną na protest ponieważ chciałbym abyśmy MIELI WYBÓR w przypadku gdyby na etapie badań prenatalnych zostały stwierdzone wady płodu.


@Warcomx: Witam w klubie. Sam pierwszy raz na protest za dwa dni idę i namawiam swoją różową by ze mną poszła, bo warto. Zwłaszcza, że jej się sytuacja też nie podoba, a od samego kręcenia nosem i liczenia, że sama sytuacja się ogarnie nic się nie