Wpis z mikrobloga

Do pajaców, którzy śmieją się z chłopaków, którzy chodzą na protesty.
Niektórzy w życiu mają szerszą perspektywę, mają dziewczyny, żony a w przyszłości być może i córki.
Sam dzisiaj wybiorę się z moją dziewczyną na protest ponieważ chciałbym abyśmy MIELI WYBÓR w przypadku gdyby na etapie badań prenatalnych zostały stwierdzone wady płodu.

#protest
  • 275
A jak konkretnie i dlaczego nikt z protestujących nie rzuca konkretnego rozwiązania, tylko "kaczyński ty #!$%@? przestań mi kobiety prześladować"?


@bodziodestruktor: ponieważ dziesięciu polityków nie ma takiej siły przebicia, co innego jeden polityk mający za sobą silny i rozwścieczony tłum wyrażający zdanie większości społeczeństwa.

Przecież oni o tym doskonale wiedzą, ile Ty masz lat? Po prostu mają w dupie takie nastroje, póki sondaże dają te 30-40%.


@bodziodestruktor: Dlatego mają wiedzieć
I co konkretnie chcesz osiągnąć? Ale tak konkretnie? Obalić rząd? Wprowadzić na kolanie ustawę? Unieważnić wyrok TK? Potrafisz to zdefiniować?


@bodziodestruktor: nie, siedzieć w domu i posłusznie nastawiać dupkę, przecież już i tak postanowione
@bodziodestruktor: Racją jest, że prawo aborcyjne w Polsce powinno być zliberalizowane, bo poza religijnym fundamentalizmem nie ma żadnych przesłanek do trwania w kompromisie, a tym bardziej do zaostrzania tego prawa.

Możesz mieć rację co do oceny skuteczności protestów i poziomu ich logistycznego zaawansowania, ale to nie zmienia faktu, że zwolennicy aborcji są po dobrej stronie, a przeciwnicy po złej.

To, co mi przychodzi do głowy, to domaganie się referendum w sprawie
chciałbym abyśmy MIELI WYBÓR


@Warcomx: Wydaje mi się, że tutaj jest główny problem. Wy nie macie wyboru. Ona ma wybór. Co jeśli ty byś chciał usunąć retarda, ale twoja dziewczyna chciałaby zatrzymać? Kto ma wybór? Jeśli w postulatach protestujących by była aborcja dla mężczyzn, to już bym tam stał razem z resztą.
@aarahon:

ponieważ dziesięciu polityków nie ma takiej siły przebicia, co innego jeden polityk mający za sobą silny i rozwścieczony tłum wyrażający zdanie większości społeczeństwa.


Ale takiego nie ma, a nawet jeśli by się znalazł, to nie ma argumentu, żeby skruszyć beton. Ty naprawdę tego nie widzisz?

Dlatego mają wiedzieć że dostaną #!$%@? jak się pokażą na ulicy. Oni sami jak i ich zwolennicy. Tak jest jak państwo sprzeciwia się społeczeństwu i
@Warcomx: Stary ja mam synów tylko a podpisuje się pod tym rękoma i nogami. Gdyby któryś wpadł i miał wychowywać chore zmutowane nieświadome dziecko poświęcając całe życie karierę swoje i pewnie moje pieniądze to nie do końca byłbym zadowolony.
@Warcomx tylko ze według prawa w przypadku gdybyś znalazł się w takiej sytuacji to bez pytania się kogokolwiek o zdanie można zrobić aborcję w Czechach czy na Słowacji gdzie zrobią to bez pytania o powód i w profesjonalnym gabinecie
@Warcomx: Dodam jeszcze że mam w dalszej rodzinie przypadek gdzie mają takie dziecko i już na trzecią operację zbierają tym razem około miliona złotych. Całą kasę swoją i najbliższych już wpakowali w te operacje a dziecko według Polskich lekarzy może 20 lat pożyje mając kilka operacji więc postawili na nim krzyżyk. A to dziecko będzie chociaż świadome. Nie wiem czy to dobrze czy źle patrząc na krótkie perspektywy życia.
Ale takiego nie ma, a nawet jeśli by się znalazł, to nie ma argumentu, żeby skruszyć beton. Ty naprawdę tego nie widzisz?


@bodziodestruktor: o to się nie martw.

( ͡° ͜ʖ ͡°) przecież jakakolwiek fizyczna konfrontacja = Wasza porażka.


@bodziodestruktor: o jakiej konfrontacji pisałem?

[potrzebne źródło]


@bodziodestruktor: będzie w wiadomościach już niedługo xD

Ale sam piszesz "gdyby" - a to oznacza, że nie poszły i
@aarahon:

o jakiej konfrontacji pisałem?


yyyyy

Dlatego mają wiedzieć że dostaną #!$%@? jak się pokażą na ulicy. Oni sami jak i ich zwolennicy.


Tej?

Kiedy Ty się urodziłeś że żyjesz w tak idealnym świecie?


Idź i protestuj. Spuszczaj #!$%@?, bierz l4, co tylko sobie chcesz.

A jak za 2-3 tygodnie, może miesiąc, będą znaleziska z płomieniami jak to PIS Was wyruchał, jak to nic nie udało Wam się wskórać i jak
Do pajaców, którzy śmieją się z chłopaków, którzy chodzą na protesty.


@Warcomx: Te pajace mają jedyne osiągniecie w swoim życiu. Trzymali za rękę dziewczynę - gdy przedszkolanka przed przejściem dla pieszych, kazała złapać się za ręce dla bezpieczeństwa. Niektórym i to się nie udało, trafili na kolegę. Teraz jest wysyp wypocin takich niemot - miernot.
@Warcomx śmieje się z tego tylko najsłabiej rozwinięta umysłowo część serwisu, która nigdy w życiu nic nie osiągnie, nie wyjdzie z piwnicy i zawsze mama będzie im podgrzewała zupę, wróć... Mam nadzieję, że ich mama jest mądra i wywali tych przegrywów na zbity pysk z jej piwnicy i spróbują normalnego życia, które im zdezeluje dupska jak nie zrobiło tego ani po ani pis.
Dlatego mają wiedzieć że dostaną #!$%@? jak się pokażą na ulicy. Oni sami jak i ich zwolennicy.


@bodziodestruktor: Mają wiedzieć że dostaną #!$%@? to nie znaczy że każdego będziemy bić. Zawsze są działania których nie można przypisać do nikogo innego niż tylko grupy społecznej. Bo co, posadzisz 1000 osób bo którąś posłankę PIS napadnięto i podpalono?
@aarahon:

to nie znaczy że każdego będziemy bić


Nie schlebiaj sobie - pobicie jednej ważnej osoby rozpęta wojnę, której nie macie szans wygrać. Póki co krzyczycie, bo krzyk jest potrzebny rządowi, bo chce nim przesłonić własną nieudolność. Przestanie być potrzebny lub wymknie się spod kontroli, to policja przestanie się cackać. Kibole już to przerabiali ( ͡° ͜ʖ ͡°)
to policja przestanie się cackać.


@bodziodestruktor: jak ich dzieci będą wytykane w szkole a ich rodziny w pracy czy na ulicy to zmienią zdanie. Rewolucje już się zdarzały, obalania rządów też. Wojny dzieją się ciągle. Wolisz być zniewolony i żyć jak te norki hodowane na futro? Tego nikt Ci nie zabroni.

Kibole już to przerabiali ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@bodziodestruktor: ich było mało i społeczeństwo za
jak ich dzieci będą wytykane w szkole a ich rodziny w pracy czy na ulicy to zmienią zdanie. Rewolucje już się zdarzały, obalania rządów też. Wojny dzieją się ciągle. Wolisz być zniewolony i żyć jak te norki hodowane na futro? Tego nikt Ci nie zabroni.


@aarahon: Wróćmy do rozmowy za miesiąc ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Póki co krzyczycie, bo krzyk jest potrzebny rządowi, bo chce nim przesłonić własną nieudolność. Przestanie być potrzebny lub wymknie się spod kontroli, to policja przestanie się cackać. Kibole już to przerabiali ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@bodziodestruktor: Zomowcy też tak nas straszyli i odeszli w niebyt.
Czegoś takiego nie widziałem. Gorzej że same inicjatorki protestów zwracają się w formie żeńskiej do uczestniczek trochę sobie ograniczając zasięg. Ja uważam że to sprawa kazdej obywatelki i obywatela ale jak ktoś zaczyna informację o proteście od "Hej dziewczyny" to nie wiem czy jestem mile widziany
@Warcomx: Serio ktoś się z tego śmieje? Jakim #!$%@? smutnym, żałosnym, plugawym, odrażającym człowiekiem musi być... Tu nie chodzi nawet o "szerszą perspektywę". To nie jest "Strajk Kobiet", to jest mój strajk, twój strajk i każdego człowieka, który nie podąża ślepo za ideowym bulshitem jaki między innymi serwuje KK.
Do pajaców, którzy śmieją się z chłopaków, którzy chodzą na protesty.

Niektórzy w życiu mają szerszą perspektywę, mają dziewczyny, żony a w przyszłości być może i córki.

Sam dzisiaj wybiorę się z moją dziewczyną na protest ponieważ chciałbym abyśmy MIELI WYBÓR w przypadku gdyby na etapie badań prenatalnych zostały stwierdzone wady płodu.


@Warcomx: Nie będziesz miał wyboru, to zawsze był wybór Twojej dziewczyny, nie Twój i ona miała ostateczny głos.

Pajaców?
@graf_zero: Do wielu nie dociera, że to orzeczenie, dotyczy szyldu pod tytułem "Ustawa antyaborcyjna"

Istotą jest to, że kobieta jest traktowana jak inkubator, a mężczyzna jako inseminator.

Bez żadnych praw w decydowaniu, gdy zagrożone jest życie matki. Matki, która być może ma już dzieci i dla nich chce żyć i je wychowywać.