Wpis z mikrobloga

#bekazpisu #koronawirus #pandemia #protest

Jestem całym sercem z protestującymi bo mój mózg nie ogarnia dlaczego się cofamy ale inne pytanie ciśnie mi się na usta.
Czy to naprawdę jest najlepszy czas na rozmowy o tak ważnych i drażniących tematach jak aborcja? Czy to jest dobry czas by tak mocno prowokować ludzi? Bo chyba nikt nie ma wątpliwości że jakakolwiek decyzja sprawi że ludzie wyjdą na ulice. To jest dramat
  • 26
Czy to jest dobry czas by tak mocno prowokować ludzi? Bo chyba nikt nie ma wątpliwości że jakakolwiek decyzja sprawi że ludzie wyjdą na ulice.


@Korova: Oczywiście, że to najlepszy czas! Trzeba odwrócić uwagę ludzi od nieudolności w radzeniu sobie z wirusem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Korova: kolejny dowód na to jak rządowy #!$%@? liczą się ze zdrowiem i życiem obywateli. Tyle #!$%@? o pandemii, kolejne obostrzenia, licznik zakażonych #!$%@?. Przecież wiadomo było, że taka decyzja wywoła protesty i ludzie wyjdą na ulice.
Ciekawe gdzie teraz #!$%@?ą. Poprzednio była grana Rumunia, to teraz może Węgry?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Korova: dla PiSu to idealny czas.
Odwraca uwagę od ich nieudolności w radzeniu sobie z covidem i zatopi partię, która zaczęła być dla nich niewygodna. Jarek to jednak profesjonalista, dwie pieczenie na jednym ogniu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Korova: szczerze mówiąc mi to wygląda, że bardzo chcą odwrócić uwagę od aktualnego problemu wirusa. Tak ważną i nie oszukujmy się ciężką decyzję przepuszczają sobie o tak od ręki mając w dupie ludzi, a w tym samym czasie służba zdrowia jeszcze bardziej podupada. Współczuję kolejnym rzadzacym którzy będą musieli po tych nieudacznikach posprzątać ten burdel.
@Korova: Typowa zagrywka partii rządzącej żeby trochę przykryć nieudolność w radzeniu sobie z koronką.


@GrubyBrubel: bzdura. Wręcz przeciwnie, oni perfidnie wykorzystują pandemię, czyli okres w którym trudniej o masowe protesty, żeby wprowadzać zamordyzm. Gdyby nie covid to dzisiaj byś miał setki tysięcy ludzi na ulicach miast.