Wpis z mikrobloga

Godek ma dzieciaka z downem i chyba bardzo ją to boli, że go nie usunęła. Teraz walczy o zakaz aborcji, żeby wszyscy mieli równo prze%^#ne w życiu. Nie będzie tak, że ona się męczy, a ktoś sobie usunie zarodek/płód i będzie miał lekko, oj nie!

To podobnie jak z księżami, z których duża część jest gejami, dlatego tak walczą żeby nikt nie miał lepiej od nich. Skoro oni zmarnowali sobie życie w kościele, to niech nikt nie ma szczęśliwego życia w związku homoseksualnym

#aborcja #bekazprawakow #lgbt #ciaza #polska
Radek41 - Godek ma dzieciaka z downem i chyba bardzo ją to boli, że go nie usunęła. T...

źródło: comment_1603389485afl2FgtdK27n8VhqnEszAo.jpg

Pobierz
  • 19
@Radek41: Chłopie, błagam. Też uważam Godek za kretynkę, też jestem doszczętnie wku*wiony tym co odwala władza. Ale nie idźmy tą drogą, bo to NICZYM nie różni się od narracji typu "homoseksualiści to ludzie, którzy byli molestowani w dzieciństwie" albo "jesteś introwertykiem bo pewnie nie zaruchałeś".

Nie piszmy takich teorii z dupy, ona po prostu jest szurem, który chce ustawiać życie innym, księża to samo. Tylko tyle i aż tyle.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Radek41: czy Ty #!$%@? implikujesz że chore dziecko, w tym przypadku zespół downa to #!$%@? sobie życia ? Jeżeli tak, to bardzo współczuję Twoim rodzicom, musza miec #!$%@? #!$%@? życie z tobą :/

Pomijam kwestie że ta pani reprezentuje biedę umysłową na poziomie OPa.

Nie, nie jestem za zakazem aborcji.
@Radek41 Mnie niż down bardziej przerażaja jakieś wady płodu. Typu dziecko się rodzi a potem umiera przez kilka tygodni lub miesięcy. I ty tak siedzisz i przez kilka miesięcy (czasem może i z rok dwa,) patrzysz jak to dziecko jest podtrzymywane przy życiu (bo eutanazji przecież nie ma) męczy się i zdycha - nawet nie umiera tylko zdycha. Od urodzenia skazane na śmierć i cierpienie. To mnie przeraża. Gdyby to mnie spotkalo