Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Paula_pi: ha tfu, oby ciebie spotkała taka sytuacja jaka teraz spotka wiele par że względu na zakaz aborcji, życzę ci tego z całego serca
  • Odpowiedz
@Kazach_z_Almaty ja jestem bardzo ciekaw ile z tych dzieci faktycznie się urodzi ale ile zostanie usuniętych nielegalnie u nas, albo legalnie za granicą. Albo jak często lekarze będą orzekać zagrożenie życia matki, żeby nie zmuszać kobiety do robienia aborcji na własną rękę.

Jakim strasznym #!$%@?ństwem w ogóle jest zmuszenie kobiety do urodzenia dziecka które np przeżyje godzinę. Takim kobietom powinno się oferować pomoc psychologa, bo nawet w przypadku wad płodu, aborcja
  • Odpowiedz
@qubu: znaczy płodu który nie ma świadomości? Tu nie ma żadnego dramatu czy cierpienia. Tylko nie wykorzystane życie, zmarnowany potencjał, ale nie dramat.
  • Odpowiedz
@Kazach_z_Almaty: A czy zawsze musimy segregować ludzi na konserwy i lewaków?
Gdybym miał określić jednym słowem, OGÓLNIE, moje poglądy, to myślę, że nazwałbym je konserwatywnymi, są mi najbliższe w kontekście gospodarki, ekonomii, czy polityki.
Jednocześnie uważam religię (każdą) za gówno i uważam, że wszyscy ludzie rodzą się równi i wolni, niezależnie od tego co potem lubią, jaką mają orientację, czy kolor skóry.
Dzisiejszy wyrok TK to #!$%@?ństwo w najczystszej postaci.
  • Odpowiedz
@Kazach_z_Almaty: > Konserwatysta = obrzydliwa, zwyrodniała gnida, egoista, szuja, zamordysta, pachołek salaficki, ideologiczny sprzymierzeniec muzułmańskich ekstremistów. Nazywajmy rzeczy po imieniu.

@Kazach_z_Almaty:

Nie wiem kim dla Ciebie jest konserwa, ale nawet osoby będące w kosciele kilka razy w tygodniu w wiekszosci popieraja mozliwosc przerywania ciąży w niektórych przypadkach.

Zajebista odpowiedzialność zbiorowa. https://www.cbos.pl/SPISKOM.POL/2015/K_032_15.PDF
  • Odpowiedz
@Paula_pi: Może skup się na istocie wypowiedzi zamiast robić wycieczki osobiste i robić z siebie ofiarę? Już Cię obraziłem, czy jeszcze nie?
  • Odpowiedz