Wpis z mikrobloga

  • 5680
Pierwszy raz mam ochotę wyjść na ulicę i krzyczeć. Dzisiaj TK ustanowi, że przerywanie ciąży z powodu wad płodu i zagrożenia życia płodu/kobiety jest niezgodne z konstytucją. Ten kraj to jakaś #!$%@? farsa - kryzys gospodarczy, przy korycie same opasłe świnie, które w dupie mają Polaków, a przede wszystkim Polki. Nie jestem wojującą lewaczką, ale nie mieści mi się w głowie, że o moim życiu decyduje banda wypranych prawaków, która po cichu niszczy ten kraj. Jestem młodą kobietą, chcę kiedyś urodzić dziecko, ale nie chcę, żeby o tym co mogę a czego nie, decydował ktoś, kto sam o rodzinie nie ma pojęcia.
#tk #aborcja #gorzkiezale
batgirl - Pierwszy raz mam ochotę wyjść na ulicę i krzyczeć. Dzisiaj TK ustanowi, że ...

źródło: comment_16033568057dDPJ5loPIx3HOxe5owBN2.jpg

Pobierz
  • 334
  • Odpowiedz
tez nie mam problemu z tabletkami dzien po, ale uwazam aborcje na zyczenie za zla, nie dla tego ze jestem wielkim obronca zycia, tyko #!$%@? jego #!$%@? mac, kazdy wie co moze sie stac po seksie jezeli dwie osoby to ameby i uwazam ze takie ameby powinny ponosic pelnie odpowiedzialnosc iza swoje #!$%@?

nie lubie drogi na skroty


@Sweet_acc_pr0sa: Uuu jesteś dokładnie tym frustratem który skoro nie rucha albo ma kompleksy,
  • Odpowiedz
Ja #!$%@?ę, jak tu się niektórzy zesrali to ja nie mam pytań XD Wielka bolzga auu, potężni obrońcy moralności i honoru walczą za zlepek komórek, zamiast w końcu zająć się czymś poważnym
  • Odpowiedz
Rozumiem więc, że jak ktoś nie chce dzieci to zakaz seksu, bo inaczej mogą 'za karę' dostać do wychowania potomka?


@Binnion: Tak to mniej więcej wygląda. Gdzie tu widzisz problem?

@batgirl: Dlatego mówię - nie ruszać obecnego kompromisu, bo lepszego rozwiązania nie uzyskamy.
  • Odpowiedz
@batgirl: jestem przeciwnikiem aborcji na zyczenie


@Sweet_acc_pr0sa: jestem zwolennikiem aborcji na zyczenie ograniczanej poprzez edukację seksualną i antykoncepcję. Prawo takie jak w kazdym normalnym kraju. Nie dajcie sobie robic wody z mozgu ze to jakis kompromis bo to zamordyzm jak u muslimow i bylo wiadomo ze wczesniej lub pozniej pojdą za ciosem. Jak juz calkowicie zakażą aborcji przyjdzie czas na rozwody, ale zasluzyliscie na to pieknie glosując na prawactwo.
  • Odpowiedz
@batgirl: czyli przez 5 lat burdelu było dla ciebie wszystko spoko, ale dopiero jak tk ogłosił że aborcję są niezgodne z konstytucją to masz ochotę wyjść na ulicę i krzyczeć? XD beka z ciebie.
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@Harven nie, nie było spoko, ale ten temat jest mi szczególnie bliski i bezpośrednio mnie dotyczy. mam prawo czuć się źle, gdy o mojej macicy decyduje ktoś bez mózgu, empatii i wyobraźni.
  • Odpowiedz
@batgirl: I jak tam humorek? :)

"Aborcja, gdy istnieje duże prawdopodobieństwo ciężkiego i nieodwracalnego upośledzenia płodu albo nieuleczalnej choroby zagrażającej jego życiu jest niezgodna z Konstytucją - orzekł dziś Trybunał Konstytucyjny. "

https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/sprawa-aborcji-w-trybunale-konstytucyjnym-zapadl-wyrok/9jdnym5,79cfc278?fbclid=IwAR0D5pS6GnEy94w1yDoH-5EA62ET9zTGbo1WyHSWqN71p41-741lpLVfHwo

https://www.wykop.pl/link/5756309/wyrok-trybunalu-konstytucyjnego-ws-tzw-aborcji-eugenicznej-polsat-news/
  • Odpowiedz